Pagina 1 van 1
Lampjes versnellingsbak
Geplaatst: 02.05.2010 - 19:07
door nbohemen
Wanneer ik mijn Volvo koud start is het knopje W bij mijn versnellingsbak verlicht, alhoewel de auto niet in Winterstand rijdt. De knopjes functioneren gewoon prima, maar het lampje gaat niet mee. Ook de pijl in het klokkenpaneel gaat niet aan als ik op W druk.
Wanneer de auto echter op temperatuur is, functioneren de lampjes van de bak prima en doet de pijl het ook.
Dit gaat echter gepaard met het verschijnen van het Lambda Sond lampje.
Hoe te handelen om dit op te lossen?!
Geplaatst: 03.05.2010 - 14:11
door RVL
Dit lijkt miz op slechte contacten bij de schakelaar.
Geplaatst: 03.05.2010 - 14:19
door nbohemen
Het is vreemd dat ze exacte gelijk overschakelen met het lambda lampje. Dus dan zou je de schakelaar zelf niet verwachten.
Geplaatst: 04.05.2010 - 23:15
door Msuidgeest
Ik neem aan dat het over een 960 gaat?
Het kan bijna niet anders dan te veronderstellen dat er sprake is van slechte contacten. Echter zie ik nog geen relatie met de lambda-sonde-lamp.
Je kunt eventuele storingen uitlezen via het On board Diagnostic System.
Geplaatst: 05.05.2010 - 02:16
door nbohemen
Het is inderdaad een 960. Vandaag stapte ik in de auto met koude motor, maar wel met een heet interieur. Hetzelfde deed zich voor alsof er sprake was van een warme motor.
Hoe kan ik dat On board Diagnostic System uitlezen?
Geplaatst: 05.05.2010 - 11:57
door Msuidgeest
Eerst moet je weten hoe het werkt, dan heb je een lijst nodig met storingscodes en vervolgens moet je ook nog weten hoe je de storingen moet interpreteren en oplossen.
Een bezoek aan de dealer lijkt me meer voor de hand liggend.
Geplaatst: 05.05.2010 - 18:40
door wim de jong