Pagina 1 van 1

'06 XC90 aanpassen naar HID

Geplaatst: 16.05.2010 - 22:01
door StefanW
Hallo iedereen, mijn pa heeft sinds vorige week woensdag een hele fijne XC90 uit 2006, en die vervangt een '03 XC70... hij is al een tijdje in de Volvo's; de vorige auto's waren een geschouderde V70, een 850 station, en de eerste, een 940 station.
Zelf rijdt ik al enige jaren Japans, als jong ventje met groot plezier meerdere Honda's gehad, en rijdt inmiddels 'een echte' Jap, import dus; een Niksan.

Nu wil hij graag dat ik HID-verlichting inbouw... sleutelen leer je wel als je oud Japans rijdt, jong bent en dus de dure uren van een monteur liever niet betaald.
De HID-set die ik in wil bouwen heb ik korte tijd in de genoemde XC70 gehad, en die set zorgde, ondanks een set zgn. 'warning cancellers', voor een melding lamp defect.
Nu ben ik na een tip wat gaan googelen, en kwam uit op een beschrijving van het doorboren van een weerstand;
http://www.carlight.nl/nl/antwoord.php?vraag=13

Dus ben vandaag even onder het dashboard gekropen; mooi dat ik er niet bij kon zoals vermeld in de how-to hierboven, en ik kreeg de zekeringkast ook al met geen mogelijkheid los.
Is er een handigheidje voor het loshalen van de zekeringkast?
Of zit er ergens een boutje die ik over het hoofd heb gezien?

Groeten, Stefan (:

Geplaatst: 17.05.2010 - 06:48
door Paul
Er gaan hier echt honderd topics over xenon inbouw. Zou dus even zoeken en je vindt het echt!

Geplaatst: 03.06.2010 - 18:49
door StefanW
Ik heb even gezocht, maar ik kan het niet vinden... en nog even voor de duidelijkheid; HID inbouwen zelf is geen enkel probleem en ik heb geen enkele vraag over de inbouw, ik krijg gewoon de zekeringkast niet los.
Als m'n warning cancellers hun werk nou gewoon deden was het ook geen probleem geweest, maar ik krijg alsnog een melding; vandaar dat ik even de shunt wil aanpassen zodat de weerstand omhoog gaat, en ik geen foutmelding meer krijg :-k

EDIT:
ik heb gezocht op trefwoorden 'zekeringkast', 'xenon' en 'regelunit'...

Geplaatst: 04.06.2010 - 09:47
door diesel01
Goedemorgen,
Ik heb een Pilot set met weerstanden ingebouwd door een installateur en daarbij hoef je niets te doorboren.
Zonder deze weerstanden krijg je meldingen in je BC, check BTW wel even of je niet meer nodig hebt, sproeiers en automatische nivoregeling.