Pagina 1 van 1
airco-onderhoud
Geplaatst: 23.05.2010 - 10:03
door Pritchard
Mijn V50 heb ik van januari 2007 en ik heb nu 100.000km gereden. Nu vroeg ik mij af hoe het zit met het onderhoud van de airco. Ik dacht dat ze dat standaard deden bij onderhoud, maar blijkt niet zo te zijn. Wanneer wordt dat best bijgevuld of onderhouden? En is dit een duur grapje?
Geplaatst: 23.05.2010 - 10:50
door Thamar
Ik heb het bij de mijne van februari 2007 moeten doen vorige maand. Airco begon enorm te stinken. Bij Volvo spraken ze van een €150 excl btw.
Ik ben bij Midas geweest om de condensor vacuum te laten trekken en weer op te vullen. Kostte met een €90.
De interieurfilter heb ik zelf vervangen, is wel ff een balle werkje omdat het gaspedaal eraf moet. De filter zit namelijk achter de waterval.
Was vooral omdat mijn sleuteltje een beetje te groot was qua hoogte, toen'k rap om een heel klein setje gereden ben was't zeer vlot opgelost. De volgende keer denk'k dat't op een half uurtje wel lukt.
Filter (voor iAQS) zelf kost +/- €30
New vs Old

Geplaatst: 23.05.2010 - 11:00
door Pritchard
Ik vrees dat zelf doen voor mij niet weggelegd is

Geplaatst: 23.05.2010 - 12:00
door Thamar
De garage zal met veel plezier u geld in ontvangst nemen dan
Ma bon, normaalgezien raden ze aan om het om de 2j te doen.
Geplaatst: 25.05.2010 - 15:58
door marwess
voor een airco ondehoudsbeurt betaal je 65 euro hiervoor word gedaan : leeghalen van restgassen ,controle op lekkage`s,vacumeren,vullen met de juiste hoeveelheid koudemiddel,olie en fluor excl filters
mvrgr
martin
Geplaatst: 25.05.2010 - 17:11
door den toerist
De pollenfilter vervang ik zelf jaarlijks, je staat ervan versteld hoeveel troep deze opvangt. De airco zelf laat ik vanaf nu 2 jaarlijks controleren, deze kost is niet zo groot. Ik had het de vorige 8 jaar verzuimd, want hij werkte prima, en dit heeft me heel wat meer gekost omdat er heel wat onderdelen stuk waren door dit juist te verzuimen.
Geplaatst: 26.05.2010 - 13:10
door kaze
interieurfilter wordt bij mij elke 20k vervangen (zonder dat ik daar iets speciaals voor aanvraag)
Geplaatst: 04.06.2010 - 08:10
door TheoStek
Airco onderhoud om de twee jaar is niet alleen leeghalen en terug afvullen enz.
Hier behoort ook het vervangen van de filter/droger bij.