Pagina 1 van 1

Volumeknop Volvoradio SC 805 zit los

Geplaatst: 24.05.2010 - 17:22
door Silver S70
Sinds kort zit de volumeknop van onze Volvoradio (type SC805), die in het dashboard van onze S70 is ingebouwd, erg los. Je kunt 'm een aantal milimeters heen en weer bewegen, wat voorheen niet het geval was. We zijn bang dat 'ie binnenkort echt loslaat :cry:.

Overigens kan het geluidsvolume nog steeds geregeld worden.

We willen dit toch graag repareren, maar weten niet hoe. :?.

Jullie?

Geplaatst: 24.05.2010 - 18:04
door RVL
Ja, een dun zelfklevend tape doet wonderen. Ik had ook een los knopje op de SC805 en dat hielp

Volumeknopje SC805 zit weer vast

Geplaatst: 04.07.2010 - 09:45
door Silver S70
Dankzij Frank van Sweden-Parts in Montfoort is het me gelukt :wink: om het volumeknopje van de SC805 weer vast te maken.

Hiervoor moet je wel even de radio uit het dasboard halen. De volumeknop en de schuifknoppen van het apparaat halen, twee schroefjes verwijderen en vervolgens m.b.v. een kleine platte schroevendraaier enkele plasticklemmetjes, die het frontdeel en het huis bijeenhouden, opwippen. Hierna komt het frontdeel, het bedieningspaneel van de radio, los. Nu hoef je alleen maar de platte schroef wat vaster draaien dat onderaan de volumeknop bevestigd is.

Hierna de boel weer terug inplaatsen. Even de radiocode intoetsen (heb je die nog :? ?).

Fluitje van een cent. Toch?