Pagina 1 van 1

uurloon BELGISCHE volvo dealer

Geplaatst: 21.10.2010 - 18:44
door tjompe
Hallo allemaal,

Kan er mij iemand meedelen welke het juiste uurloon is dat wordt aangerekend bij het onderdhoud van de volvo bij een officiƫle BELGISCHE Vovo dealer ?

Hangt dit af van het type onderhoud of van het werk ?

Dank voor de info

Tom

Geplaatst: 21.10.2010 - 18:45
door Paul
Hebben jullie geen standaardprijzen?

Geplaatst: 21.10.2010 - 18:53
door bart simpson
dat is vaak afhankelijk van de geografie van de dealer

Geplaatst: 21.10.2010 - 20:05
door den toerist
Het uurloon voor de werkplaats, plaatwerk en lakwerk hangen normaal gezien uit aan de balie. Maar verschillen inderdaad van streek tot streek.

Geplaatst: 21.10.2010 - 22:01
door Msuidgeest
Beste Tom, ik heb wel eens een rekening uitgeplozen en dan zie ik "beurt uitvoeren" voor X bedrag, "materialen" voor X-bedrag en wat kleine dingen.
Als je dan een beetje gaat rekenen dan blijkt dat het uurtarief niet voor alle werkzaamheden gelijk is.
Misschien handig om een rond te bellen in de buurt naar prijzen? Het is al geschreven maar ook ik verwacht dat Volvo voor veel werkzaamheden vaste prijzen heeft.