Pagina 1 van 1

Elektronische storing (?) volvo V70

Geplaatst: 23.10.2010 - 22:05
door wilcovdakker
Elektronische storing (?) volvo V70 (2000, comfortline, nieuw model)

Sinds 2 dagen wat vage klachten die, naar mijn idee, lijken op een elektronische storing.
Het begon met een melding ‘Storing dimlicht’ op de boordcomputer. Deze storing is er daadwerkelijk, lampje is kapot.

1 dag later, nog voordat ik het lampje heb vervangen, ging de bezinemeter niet meer omhoog na het starten van de motor. De tank zat/zit nog halfvol voordat de auto deze storing kreeg. De bezinemeter geeft verder leeg dan ‘normaal’. Meter staat geheel naar links. Het reservelampje brand soms wel, soms niet maar de meternaald komt niet in beweging.

Sinds vandaag, 1 dag na de bezinemeter, wil de tankdop niet meer open en de achterdeuren blijven open als ik de auto probeer af te sluiten. Voordeuren gaan wel op slot. Dit gebeurt zowel met de afstandsbediening als bediening met sleutel. Op de boordcomputer geeft hij nog steeds alleen de eerste storing aan, van het dimlicht.

Het lijkt me strek dat deze klachten losstaande defecten zijn. Drie defecten in twee dagen. Kan, pech bestaat (-; De groep gecontroleerd en de zekeringen vervangen. Klachten blijven. 1e storing, lampje nog niet vervangen.

Iemand enig idee wat dit zou kunnen zijn? En ja, morgen zal ik het lampje vervangen (-:

Alvast bedankt.

Geplaatst: 24.10.2010 - 20:43
door spekkie99
als het een 850 was had ik je wel kunnen helpen maar nu :n00b:

Geplaatst: 29.10.2010 - 22:16
door iksee90
Even terug in de historie. Volgens mij was dit in 2000 op te lossen met een REM (rear elec. module) uprgade. Maar aangezien ik niet meer werkzaam ben bij een dealer kan ik dit niet terug zoeken. Iemand anders wel?