Pagina 1 van 1

deuropener rechterzij portier

Geplaatst: 06.02.2006 - 20:26
door misterx11
heb hier een volvo 440 1.6i uit 1996 en nu hebben ze geprobeerd in te breken door een schroevendraaier te zetten tussen de deur en deuropener met als resultaat lak beschadigd.
Nu heb ik het binnenpaneel van de betreffende deur al verwijderd maar toen ik het beschermde plastic verwijderde zag ik dat hier nog weer een zwarte driehoekige plaat achter zit, ik neem aan dat deze bescherming biedt aan het raam maar hoe kan ik deze verwijderen?? zodat ik makkelijk deze deuropener kan demonteren en vervangen???

Geplaatst: 07.02.2006 - 12:27
door Michel740Turbo
Deze zit aan je raam geleider vast met popnagels dus je zult dan je raam gelijder en rubber moeten los maken. Het is wel een werkje om hem uit de deur te halen, maar los onderin je deur leggen werkt ook wel.

Geplaatst: 07.02.2006 - 19:24
door misterx11
bedankt voor je snelle reactie :)

heb ondertussen gedaan wat je zei en kon zo idd makkelijker bij de deuropener. Zag dat het plaatwerk flink beschadigd was dit weer bijgewerkt en een roestoplosser eroverheen gedaan. Vervolgens was mijn plan om hier weer primer en lak overheen te doen.

Is dit de beste manier van werken??