Pagina 1 van 1

Lekkage raam bagagecompartiment

Geplaatst: 11.01.2011 - 17:38
door Maxplus
Hallo,

Vandaag lag op het afdekzeil een plasje water. Er hingen druppeltjes water aan de grijze plastic afschermstrip boven aan de hemel. Waar zou dit water vandaan kunnen komen? En heeft iemand dit al vaker meegemaakt. Het zit ter hoogte van de aansluitpunten op het raam van het alarm (Volvo Guard)

Tips en oplossingen zijn welkom.

Groet Maxplus

Geplaatst: 11.01.2011 - 19:54
door Oceanracer
Ik heb dit nog niet eerder gehoord.

Geplaatst: 11.01.2011 - 20:00
door black smoke
roofrails eraf gehaald ?

Geplaatst: 11.01.2011 - 20:21
door JPV70
Ik vermoed ook via de roofrails bouten. Als je de roofrails niet los hebt gehad, wellicht is een afdichting dan kapot gevroren? Is een schuimrubbertje onder de boutjes. Ik heb het nog niet eerder gehoord, dus een gokje.

Geplaatst: 11.01.2011 - 21:38
door Maxplus
Bedankt voor de reacties, ik vermoedde dit ook al. Vorig jaar was dit namelijk ook en heb de roofrail eraf gehaald om na te gaan of het hier vandaan kwam, maar kon toen niks bijzonders vinden. Zijn de schuimrubbertjes los te verkrijgen? Zo ja dan zal ik deze maar is vervangen.

Groet Maxplus

Geplaatst: 11.01.2011 - 22:11
door JPV70
Ik heb ze vervangen door 'echte rubberen' ringen. Bij de bouwmarkt vandaan. Wel even de dikte proberen, ik had wat verschillende. Oorspronkelijk bedoeld voor waterkranen.