Pagina 1 van 1

Problemen met electronica bij het starten

Geplaatst: 11.01.2011 - 18:36
door walvd
Sinds 1,5 maand heb ik een S80 uit 2007, Summum Geartronic. Een fantastische auto. Alleen tijdens het sarten heeft deze mij al 5 keer laten saan. Ik kan met keyless entry naar binnen, maar als ik op de startknop druk start hij niet. Dashboard gaat branden, radio aan etc. Als ik de sleutel er in sop start hij nog niet, de sleutel eruit halen wil niet. Er komt dan de melding dat de auto in P moet staan om de sleutel te verwijderen. Maar zelfs dat helpt niet. Na vanalles te proberen (hanmadtig open/dicht, radio aan/uit etc. ) wil hij ineens starten. Ik kan de storing niet reproduceren en de oplossing ook niet, maar het komt geregeld voor. Is dit een bekend problem bij iemand?

Bedankt voor je reactie

Nico

Geplaatst: 11.01.2011 - 20:59
door Oceanracer
Heb eens iets soortgelijks gelezen over de P-stand. Maar ik weet niet meer of er nou een schakelaartje op de bak zelf zat of in de keuzehandel zelf.

Geplaatst: 11.01.2011 - 21:39
door walvd
Nog een kleine toevoeging op het probleem. Heb de automaat ook vanuit P in N gezet en weer terug etc. Dan nog bleef de foutmelding. Nog en paar keer gedaan. En verder nog 1001 rare handelingen en plotseling doet hij het weer. Kan er ergens een schakelaar zijn die niet detecteert dat hij in zijn P staat? De auto uitzetten gaat prima, dicht en open ook alleen starten niet meer

Bedankt

Geplaatst: 13.01.2011 - 13:12
door walvd
Auto is naar garage geweest. Volgens de garage lag het aan de software. Ik houd jullie op de hoogte

Geplaatst: 13.01.2011 - 18:07
door Oceanracer
Is de auto dan gereset? Of is er andere software ingeladen, in de vorm van een update?

Geplaatst: 14.01.2011 - 13:19
door walvd
Er is andere software ingeladen. Er stonden heel veel foutmeldingen in het systeem

Geplaatst: 14.01.2011 - 19:14
door Oceanracer
Dan moet het haast nu wel goed blijven gaan.