Pagina 1 van 1

vraagje over garmin nüvi 760

Geplaatst: 27.02.2011 - 13:26
door rnstreng
Vraagje,

In de garmin zit een sd kaart met de nieuwste kaartupdate.
Ik heb alleen het idee dat hij hem niet herkent.
Weet iemand hoe ik kan zien of de garmin de sd kaart ziet ?

B.v.d

Geplaatst: 27.02.2011 - 13:54
door Paul
Even terug gaan naar waar je hem gekocht hebt. Mijn garmin had eigen geheugen en was sd ding voor muziek

Re: vraagje over garmin nüvi 760

Geplaatst: 27.02.2011 - 15:02
door gsx750r
rnstreng schreef:Vraagje,

In de garmin zit een sd kaart met de nieuwste kaartupdate.
Ik heb alleen het idee dat hij hem niet herkent.
Weet iemand hoe ik kan zien of de garmin de sd kaart ziet ?

B.v.d
Helemaal begrijpen doe ik je verhaal niet. Als het kaartmateriaal inderdaad op de sd-kaart staat dan is het toch eenvoudig te controleren of deze kaart wordt benaderd door het systeem.
Indien je hem aanzet en de kaarten worden geladen dan is er dus niets aan de hand. Ik begrijp overigens niet waarom je het kaartmateriaal op de sd-kaart zou hebben staan.
Bij mijn Nüvi 650 en Nüvi 5000 staat het kaartmateriaal gewoon in het interne geheugen van de gps. De beide sd-kaartjes zijn leeg en die gebruik ik heel af en toe voor MP3's en/of foto's.

Ik neem aan dat je ook een USB kabel hebt om hem aan je PC te kunnen hangen. Als je dan via de (Windows) verkenner kijkt dan zie je een map verschijnen met de naam Garmin Nüvi en als het sd-kaartje geplaatst is ook een map met de naam Verwisselbare schijf.
Verwijder je het kaartje dan verdwijnt deze laatste map uiteraard. Als de map Verwisselbare schijf verschijnt dan 'ziet' de Nüvi het kaartje ook !
Je kunt dan trouwens meteen even controleren of er wel iets op staat.

Rob

Geplaatst: 27.02.2011 - 16:39
door rnstreng
probleem opgelost.

Mapje op de SD kaart had een verkeerde naam.
Heet nu keurig "garmin" en word nu wel gezien.

Toch bedankt voor de antwoorden !

Geplaatst: 27.02.2011 - 20:45
door toppertje
ik vermoed,geen orgineele software van garmin
op het sd kaartje