Pagina 1 van 1
Canbus Led T10 Stads / kentekenverlichting S60
Geplaatst: 11.03.2011 - 17:58
door Maurice S60
Hoi,
Wie heeft dit in zijn volvo S60 zitten
Ik heb nu bij mijn Xenon Philips bleu vision maar nog te geel van kleur dus dacht zou dit wat zijn
Waarom voorzijde ( looks )
Waarom achterkant ( veel duidelijker en mooier )
Canbus Led T10

Geplaatst: 11.03.2011 - 18:48
door Pikantje
Heb ik voor de kentekenplaatverlichting: geen enkel probleem, aangezien dit niet gecontroleerd wordt door de boordcomputer hoef je niet een speciale CAN-BUS-versie te nemen
Ik HAD ze ook voor de stadlichten aan de voorzijde (heeft dan dezelfde kleur als mijn Xenon) maar de APK-keurmeester was kleurenblind en vond dat ze blauw licht uitstraalden. Om de boel goedgekeurd te krijgen heb ik maar weer vervangen door gloeilampjes.
Groet,
Jan
Geplaatst: 11.03.2011 - 18:51
door GekkeBelg
jup ik heb ze! Had eerst normale Xenon LEDs vooraan, maar die gaven probs met de ECM waardoor men verlichting niet meer fatsoenlijk werkte. Heb deze er sinds vorige week in en alles werkt naar behoren! Heel tevreden van

achteraan steke de oude nog, maar dat geeft geen problemen. Volgende week ga ik waarsch de lampjes in de spiegelkapjes vervangen
zeker een aanrader!
Geplaatst: 11.03.2011 - 19:02
door Maurice S60
Hoi
Ik had dus deze leds achter als kenteken verlichting maar dat doet het dus niet
1 led met gewoon lampje wel maar twee niet waarschijnlijk door het vermogens verschil
Geplaatst: 12.03.2011 - 11:26
door The Rubberburner
Ik heb ook Pilot leds voor de stadsverlichting. Had in eerste instantie dezelfde als hierboven afgebeeld, maar vond deze te blauw. Nu heb ik de Pilot T10 LED superwhite 9-LED's geplaatst. Deze geven echt wit licht, wat mijnsinziens veel meer klasse uitstraalt. Deze kleur combineert ook perdect bij de 5000k Xenonverlichting.
Geplaatst: 03.01.2012 - 18:50
door dukcer
Ik heb een setje van auto style, volgens mij kosten deze ongeveer 15,- Zijn zonder can bus en geven geen problemen als kentekenplaat verlichting. Kan zijn als het lampje het niet doet dat je hem even andersom er in moet zetten ivm - +.