Pagina 1 van 1
Hij hangt er prima bij zo!!
Geplaatst: 23.02.2006 - 18:01
door T5Fred
Het heeft even geduurd maar eindelijk hangt hij er onder:
Na weken van pielen, klooien, lassen, passen en meten heb ik het eindelijk voor elkaar.
Ik wilde een uitlaat links/rechts en dat is bijna niet te koop (voor weinig), dus helemaal zelf gemaakt.
Compleet vanaf de turbo, 3" down-pipe, met racekatalysator, twee middendempers van 3" en twee einddemepers van 2" met ovale sierstukken. Alles uiteraard van roestvrijstaal.
Om jullie alvast te laten genieten van de nieuwe achterzijde alvast een foto. Foto's van de hele operatie met detailfoto's en beschrijving volgen nog.
Het viel in ieder geval niet mee, maar wat vinden jullie er zo van? En dat voor een totaal prijs van maar EUR 600,- aan materiaal voor de hele pijp inclusief racekat (en ongeveer 24 uur werk

).
Let even niet op de wielen, dit zijn de winterbanden, de 19"staan lekker warm binnen.

Geplaatst: 23.02.2006 - 18:06
door NOS
NICE, heb je nog meer aanpassingen aan de motor of vering gedaan?
Geplaatst: 23.02.2006 - 18:11
door T5Fred
NOS schreef:NICE, heb je nog meer aanpassingen aan de motor of vering gedaan?
Zie onderschrift.....verlaagd, gele koni's. Verder niets aan de motor, 250pk is (voorlopig) wel voldoende voor mij.
Zodra de zomerwielen er weer onder zitten plaats ik weer wat foto's.
Geplaatst: 23.02.2006 - 20:48
door Forza Volvo
Dat ziet er errug mooi uit Fred. KLASSE gedaan.Als je op de site van Heico kijkt zien ze er niet zo mooi uit als die van jouw. Heb je weer wat een ander niet heeft en daar hou ik wel van.
Hans.
ps. ga je ze in productie doen????

Geplaatst: 23.02.2006 - 20:51
door volvov70r
Menig Nederlander droomt van dit soort velgen voor zn zomerbanden denk ik...
Geplaatst: 23.02.2006 - 21:10
door T5Fred
Forza Volvo schreef:Ga je ze in productie doen????

NOOIT...... Ik krijg er nu nog slapeloze nachten van.
Geplaatst: 23.02.2006 - 21:16
door CeeBee
Heel mooi Fred, ben je nu ook eindelijk happy met de sound?
Jij hebt nu ook dus een limited edition, ik ga er ook zeker niet mee in productie.
Tenzij ze de hoofdprijs geven , ik heb al de maten tenslotte...............
Hahahah
Geplaatst: 23.02.2006 - 21:23
door T5Fred
CeeBee schreef:ben je nu ook eindelijk happy met de sound?Hahahah
Nog niet helemaal, werk ik nog aan. Het wordt ieder weekend (na een zaterdag lassen) weer beter.
mijn T5
Geplaatst: 23.02.2006 - 22:49
door manta
Ziet er goed uit met die 2 uitlaten. Mijn wensen is nog iets verlagen, want met 18inch staat het al heel goed
Geplaatst: 24.02.2006 - 00:21
door Richard
Ziet erg mooi uit zeg. En wat is er mis met die velgen!!! Ik heb ze zelf met zomerbanden
Maar een erg mooi project, jammer dat je geen serie productie gaat doen

Geplaatst: 24.02.2006 - 08:45
door T5Fred
Richard S schreef:En wat is er mis met die velgen!
Nee jullie hebben gelijk, er is niets mis met deze velgen. Ze zien er nog prachtig uit. Maar ik vindt de auto met de 19" zomerwielen gewoon nog mooier.
Geplaatst: 24.02.2006 - 10:09
door yrrah
Hallo T5Fred,
Knap RVSTAALTJE werk!
Het ziet er 'geraffineerd' uit.
Niet overdone, precies goed.
Yrrah.
Geplaatst: 24.02.2006 - 11:06
door Summum
Erg mooi gedaan Fred, de auto krijgt er een "lekker kontje" van!
Maar die velgen...: om heel eerlijk te zijn vind ik deze qua model nog mooier dan de 19" zomerslofjes.. :oops:
Geplaatst: 24.02.2006 - 11:12
door T5Fred
Summum schreef:Maar die velgen...: om heel eerlijk te zijn vind ik deze qua model nog mooier dan de 19" zomerslofjes.. :oops:
Dat mag natuurlijk!
Even wat anders hoe heb jij die letertjes onderaan je berichten zo klein gekregen. Wil ik ook graag maar weet niet hoe.......

.
Geplaatst: 24.02.2006 - 11:14
door menjo
Geplaatst: 24.02.2006 - 11:15
door menjo
Mooie uitlaten trouwens. En deze velgen vind ik veel mooier dan die 19" dingen die ik al eerder ergens op fotos voorbij heb zien komen. Maar smaken verschillen

Geplaatst: 26.03.2006 - 13:56
door susanenjean
Ziet er erg goed uit
Alleen jammer van die vaste "vishaak" kon toch best een afneembare op, toch?
Geplaatst: 26.03.2006 - 17:03
door Daneel
Dat kon natuurlijk best

als de eigenaar dat gewild had. Onze nieuwe V70 komt ook met een vaste trekhaak. Daar hebben we bewust voor gekozen omdat we bij de afkoppelbare trekhaak van onze Audi daar nogal ontvreden over zijn.
Ik heb het idee dat de trekhaak in sommige richtingen iets meegeeft (dan "bonkt" dat en dat vind ik niet zo)
De trekhaak liet zich af-en-toe erg slecht aankoppelen en/of afkoppelen.
(Wel eens een half uur staan kl**ien bij de stalling om mijn trekhaak eronder te krijgen.
Het sleuteltje was van erg slechte kwaliteit en ik was wel bang dat deze eens in de vergrendeling zou afbreken.
Vandaar, nu een vaste trekhaak.
Geplaatst: 27.03.2006 - 09:46
door T5Fred
Je zult het niet geloven maar ik heb inderdaad bewust voor deze vaste haak gekozen. Ik zorg ervoor dat hij altijd netjes zwart is (na gebruik even in de tectyl) en dan valt het allemaal wel mee met hoe het er uitziet.