Pagina 1 van 1

Achter speakers Volvo V40

Geplaatst: 12.06.2011 - 15:11
door VOLVO V40 T4
Beste Volvo forum leden ...


Ik ben in het bezit van een Volvo V40 T4 uit 1998 en heb een vraag over de speakers. Ik zal even iets meer vertellen, om mijn vraag zo duidelijk mogelijk te maken. In mijn auto heb ik standaard speakers Volvo en een Alpine CVA-1003R HU, Alpine CHA-S634 CD/MP3 wisselaar en een Alpine DHA-S680P DVD/CD wisselaar zitten. Nu is mijn vraag.. die speakers achter maken veel minder geluid dan die speakers voor. Het geluid is best wel goed maar helft zachter als voor. Nou weet ik bijna zeker dat het goed aangesloten is omdat er een orginele ISO verloop stekker van Volvo in zit. En ik heb voor de zekerheid ook nog naar de kleurcodering van de speakerkabels gekeken. Maar dat was ook goed en als ik met de radio het balans verander, zodat alleen links achter of alleen rechts achter de speaker speelt dan klopt dat ook. Ligt ditprobleem nu aan de speakers, radio of moet er iets bij Volvo met de computer ingesteld worden. Weet iemand wat de oplossing van dit probleem is???? :signhelp:


Vriendelijke groet

Volvo V40 T4

Geplaatst: 12.06.2011 - 23:29
door Okke
Er zijn verschillende speakers voor achter geleverd. Heb je een subwoofer achterin en werkt deze ook? Overigens zit je voorin en is het de bedoeling dat je geluidsbeeld van voren komt, je zit er dichter bij en de achterspeakers zijn feitelijk alleen voor de achterpassagiers. Als die te luid meespelen komt dit het totale plaatje net echt ten goede. Wel mag je verwachten dat het laag verbetert met de sub acherin.

Wat ook kan dat er andere speakers voor of achter in zitten die of niet van Volvo zijn of niet uit dezelfde serie. Elke speaker heeft namelijk een ander rendement, en dat kan behoorlijk verschil maken in luidheid.

Geplaatst: 13.06.2011 - 16:41
door VOLVO V40 T4
Hoi beste okke..


Bedankt voor je snelle reactie.. Ik heb er wel een orginele actieve sub in liggen, maar die moet nog aangesloten worden. Ik ga deze week even bij de slopers langs, op zoek naar een orginele dradenboom uit een phase 2. In mijn volvo is geen dradenboom te vinden om die actieve sub aan te sluiten. Dus als iemand toevallig nog een dradenboom voor een actieve sub heeft liggen dan zou ik hem graag willen overnemen. Ik ben bij Volvo geweest maar die kunnen het naar hun zeggen niet meer bestellen!! Ik zag op de Alpine website dat ze net als Pioneer costum fit speakers leveren. Als die woofer erin zit en ik nog niet helemaal tevreden ben ga ik een van die costum fit speakers proberen. En begin dan met het vervangen van de achter speakers.






Vriendelijke groet


Volvo V40 T4