Pagina 1 van 1

Inbouwen RTI?

Geplaatst: 23.06.2011 - 22:11
door Giuseppe
Op de nieuwe S40 die we volgende week kunnen halen zit Premium Sound en RTI voorbereiding, onze volvo dealer kon ons helaas niet vertellen wat de kosten van RTI inbouw zijn, weet iemand anders dit wel?

Geplaatst: 23.06.2011 - 23:05
door Paul
Ik denk niet dat die setjes nog beschikbaar zijn van Volvo zelf.

Ik zou een origineel RTI scherm bij Volvotech bestellen (met aangepaste aansluitingen) en een Garmin GPS erop zetten.

Voorbereiding = geen gat zagen in het dashboard hiervoor ;-)
Overigens: In Duitsland stond dit laatst ook weer op de prijslijsten (met een actie model op de C30 R-Design). Misschien dat ze daar inmiddels wel deze pakketten hebben?
Maar overigens denk ik dat je die 2500 euro dan beter in een S40 had kunnen stoppen die het al had ;-)

Geplaatst: 23.06.2011 - 23:22
door Giuseppe
Ik vroeg het me af, anders moet de aansluiting van de Tomtom ingebouwd worden. Als er een origineel volvo systeem in kan, omdat de voorbereiding er al inzit en dit voor niet meer dan 1000 euro dan zou het perfect zijn.

Zou dat alles wel gewoon normaal werken zoals het originele systeem? Of gaat de bediening dan gewoon via een afstandbediening ipv bediening achter het stuur? Het gat zit er nu namelijk al.

Bedankt voor je reactie Paul!

Ik ga morgen maar eens verder kijken, wellicht kan er ook een rti in van een sloop auto? Ik sta nog open voor suggesties!

Geplaatst: 24.06.2011 - 00:29
door VolvoTech
Als origineel Volvo systeem; dan bediening ook vanaf stuurwiel en systeem geheel geintegreerd in auto logica. Mooi maar waarschijnlijk prijzig.

Alternatief is idd een RTI scherm (look-a-like) met navi computer (WinCE based met iGO8).
Voordeel is dat hier heel goedkoop een achteruit rijd camera aan kan en evt. andere video apparatuur kan worden aangesloten voor video afspelen.

Geplaatst: 24.06.2011 - 00:35
door Giuseppe
Zou je me misschien een offerte kunnen sturen via pm en eventueel met inbouw? Of is dit makkelijk zelf te doen? Look-a-like ziet er wel uit als het origineel? Wat dat betreft ben ik een leek op dit gebied en alle info is welkom! Bedankt!

Geplaatst: 24.06.2011 - 00:36
door VolvoTech
Yup, look-a-like ziet er qua vormgeving exact zo uit als origineel, geen verschil te zien...
Mail graag even naar info@volvotech.eu !

Geplaatst: 09.07.2011 - 03:57
door MaickelS60
Dat lijkt mij ook wel wat! Ik heb daar al een gat in m'n dash zitten, waar nu een speaker zit. Is deze zo te vervangen voor een schermpje?
Waar wordt de computer dan geplaatst? Achterin de bagageruimte?

Geplaatst: 11.07.2011 - 15:09
door VolvoTech
Computer kan naast handschoenenvakje of onderin rechts achter de HU.