Pagina 1 van 2

Nieuwe V50, limited edition

Geplaatst: 20.08.2011 - 09:14
door AsmoNL
Mijn zoektocht naar een nieuwe lease-auto is bijijijna afgerond, ik zit in de laatste fase van het aankoopproces (lease). Volgende week ga ik een nieuwe V50 bestellen! :)

Na lang zoeken en twijfelen ben ik via de Golf VI, Audi A3 SB, Golf VI Variant, Skoda Superb, Golv GTD (ja echt waar), Seat Exeo toch weer bij Volvo uitgekomen; de V50 :)

Mijn vorige wagen was een C30. Een heerlijke wagen, maar niet voor een jonge vader (28 en 1) als ik. Het duurde even voor ik de stap naar een station heb geaccepteerd - het is imago change, hoe je het nou wendt of keert - maar het voelt gelukkig erg goed ;).

Ik lees al een aantal weken met jullie mee op dit mooie forum en wil graag ook mijn ervaringen (en vragen) met jullie delen.

Momenteel heeft Volvo een ontzettend lekkere aanbieding; de V50 Limited editon. Een vrij compleet pakket met standaard de volgende opties:
- Aluminium inleg
- Armsteun met bekerhouders achterin
- Stuur met bediening
- Bluetooth
- Cruise Control
- Elektrische inklapbare spiegels met grondverlichting (wat heb je er aan!?)
- HPA
- Park assist achter
- LED dagrijverlichting
- RTI hdd
- verschillende verchroomde lijsten
- Lederen bekleding
- Verwarmde voorstoelen
- Inscription metallic lak
- Verlaagd chasis (-/- 10mm)
- 17" Spider Diamond Cut velgen
- en verder nog wat kleine dingetjes

Ik ga voor de 1.6D motor. Volgens de dealer is dit een lekkere motor met meer koppel dan de vorige 1.6D. Ik heb er geen verstand van dus het zal wel. Maar ik heb onlangs een proefritje gemaakt en moet zeggen dat ik wel tevreden ben. Onder de 1500 toeren gebeurd er helemaal niets, maar daarboven begint de motor echt te leven. Het is geen snelheidsmonster, maar je bent wel snel genoeg voor inhaalacties of om je eens lekker te misdragen :)

Als accessoires wil ik graag:
- Alu roofrails
- Interior Sport Styling Pack (sportstuur met alu inlet, sport pook, sport matten, sport pedalen)
- Exterior Sport Styling Pack (achterklepspoiler, zijspiegelkappen silk metal finish)
- Blinderen ramen (5 stuks) met folie

Volgens de offerte die ik heb laten opstellen kom ik uit op €34.096,- incl. afleverkosten etc. Niet slecht! Een vrij complete wagen en gezien de 20% bijtelling nog redelijk geprijsd ook, ik kan niet wachten :)

Maargoed, zoals gezegd zit ik in de laatste fase en deze moet ik eerst nog afronden; de mierenneukfase zeg maar. Ik twijfel nog over een aantal zaken en ben erg benieuwd naar jullie meningen. Een lastige:

Afbeelding

of

Afbeelding

???

Verder kies ik er voor om de silk spiegelkappen die in het exterieur pakket zitten te laten vallen. Ik ben van mening dat dat er niet uitziet bij een wagen in deze kleur. Ik kan beter wel voor het pakket gaan, aangezien ik dan goedkoper uit ben. De dealer bood al aan om een gratis ipod lader/dockingstation dingetje te plaatsen. Geen idee of dit in verhouding staat. Hebben jullie wellicht nog betere ideeën?

Hebben jullie nog tips? Zijn er bv. accessoires waarvan je zegt; die moet je hebben?

Geplaatst: 20.08.2011 - 12:12
door volvoovlov
Mooie wagen!!
Ik kan verder niks kwijt over eventueel mierengeneuk.
Misschien een schuifkanteldakje?
Wat voor motor zit er eigenlijk in?

Geplaatst: 20.08.2011 - 12:17
door rsnhakan
Ik ga voor de 1.6D motor.
Mooie V50! Ik zou persoonlijk voor de laatste velgen gaan :)

Geplaatst: 20.08.2011 - 17:02
door AsmoNL
rsnhakan schreef:Mooie V50! Ik zou persoonlijk voor de laatste velgen gaan :)
Ik neig zelf ook naar die velgen te gaan. Het enige punt is dat ze erg duur zijn. De 17" uit het eerste plaatje kosten €250, de velgen uit het laatste plaatje kosten €1495. Een flink verschil.

Wat ik me afvraag; wat gebeurd er eigenlijk met de velgen en banden die er al op zitten? Mag je die houden of is de prijs van de 17" velgen hier mee verrekend?

Geplaatst: 20.08.2011 - 17:25
door Volvoman
Prachtige auto! Gefeliciteerd! Ik zou gaan voor de eerste velgen (past beter in mijn ogen, zeker met de alu roofrails) en voor een kanteldakje zou ik eerst even een proefrit maken. Daarna heb ik hem gecanceled... (schrijf ik dat goed?)

Geplaatst: 20.08.2011 - 17:48
door Paul
Is geen optie op een limited v50

Geplaatst: 21.08.2011 - 08:33
door JettaFreak
standkacheltje, waterafstotende zijruiten voor en family line zijn optioneel ook niet te verkrijgen he?

Kies voor de Spartacus of Serapis. Staat goed bij zilver. Wat ik zag bij Paul volgens mij is de dubbele uitlaat. Dat is toch wel erg mooi.

Groetings,

Geplaatst: 21.08.2011 - 09:04
door Paul
Dat kan je inderdaad achteraf nog doen. Maar of dat in de prijscat valt van een ipodhouder....

Geplaatst: 21.08.2011 - 13:34
door Schorpioen
Ik heb een zelfde V50 Limited edition besteld ( gaat komende week of de week erop geproduceerd worden )
Ik ga echter voor de standaard 16" velgen van foto 1.
Daarbij heb ik als optie's:
Geblindeerde ramen vanaf de D-stijl
Dakspoiler
Alarmsysteem klasse 3 met hellingsensor
Park assist voorzijde
Afsluitbare wielmoersloten

Daarnaast heb ik via een Webasto inbouwstation een standkachel besteld.
(Laat hem ook daar inbouwen aangezien ik de 15% korting zelf wel in m'n zak steek.)
Zit nog te denken aan een Body-kit. Kan achteraf ng wel een keer.

Roofrail doe ik niet. Kreeg van een collega te horen dat die toch wel een fluitend geliud veroorzaken.
Waterafstotende zijruiten kun je zelf doen.
Is als accessoire setje via onderdelen te bestellen

Geplaatst: 21.08.2011 - 21:17
door Autogek
[quote="Waterafstotende zijruiten kun je zelf doen.
Is als accessoire setje via onderdelen te bestellen[/quote]

Waar kun je dit bestellen dan? Is dit een spray of zoiets?

Geplaatst: 21.08.2011 - 21:18
door bart simpson
zoiets ja, rain-x is zoiets

Geplaatst: 21.08.2011 - 21:21
door Autogek
bart simpson schreef:zoiets ja, rain-x is zoiets
Ok dat dacht ik al rain x ken ik wel.
Dank je.

Geplaatst: 21.08.2011 - 22:47
door Schorpioen
Autogek schreef:[quote="Waterafstotende zijruiten kun je zelf doen.
Is als accessoire setje via onderdelen te bestellen
Waar kun je dit bestellen dan? Is dit een spray of zoiets?[/quote]

Inderdaad kan het met X-rain.
Je kunt het ook origineel houden en bij de dealer halen.

( Zelfs de dealer wist niet dat het op de Volvo site staat )

Geplaatst: 21.08.2011 - 22:51
door bart simpson
het is een spuitbus om de film op het glas te herstellen

Afgeleverd!

Geplaatst: 31.12.2011 - 00:51
door AsmoNL
Het heeft even geduurd, maar nog een paar daagjes en dan rijd ik in mijn nieuwe Volvo! :)

Van de week een afspraak gemaakt voor 04-01 einde dag! Het kenteken kan pas op 02-1 worden besteld, dus het kan zijn dat ik een dagje moet wachten vanwege drukte. Normaal gesproken zou het kenteken binnen 2 dagen ontvangen moeten zijn (iemand ervaring hiermee?).

Vandaag even langs de dealer gereden om eens een kijkje te nemen, ik was zo nieuwsgierig :)
Ik had weinig tijd dus ben zonder een verkoper aan te spreken direct de parkeergarage opgelopen om even een kijkje te nemen. Wat mij opviel was de mooie klein van de wagen. Toch blij dat ik voor deze kleur heb gekozen. Ook de velgen waren ontzettend mooi, beter dan ik had voorgesteld en zoals op de plaatjes. Zie ook de foto. Ze staan erg goed bij deze kleur!
Wat me ook opvalt is dat de auto vrij hoog staat, dat is jammer, maar zeker niet iets om me aan te storen.
Waar ik me wel zorgen over maar is dat het interieur niet met alu is afgewerkt en het missen van een sportstuurtje. Is dit iets wat achteraf ingebouwd gaat worden? Ik heb het wel besteld (vrije accessoire Interior Sport Styling Pack) en het zou jammer zijn als er iets fout is gegaan...

Ik heb een aantal foto's toegevoegd, ze zijn vrij donker omdat ik in alle haast de flitser vergeten ben uit te zetten.

Meer foto's volgen :)

Geplaatst: 31.12.2011 - 09:17
door Paul
Ja dat pakket wordt er later opgezet!

Geplaatst: 31.12.2011 - 10:20
door rsnhakan
Auto staat in transportmodus/stand. Vandaar dat die zo hoog is ;)

Ziet er goed uit. Veel plezier ermee!

Geplaatst: 31.12.2011 - 10:48
door AsmoNL
Paul schreef:Ja dat pakket wordt er later opgezet!
Gelukkig maar, maakte me al lichtelijk zorgen.

@rsnhakan: nice!

Geplaatst: 02.01.2012 - 09:12
door Mickyman
AsmoNL schreef:
Paul schreef:Ja dat pakket wordt er later opgezet!
Gelukkig maar, maakte me al lichtelijk zorgen.

@rsnhakan: nice!
hebben ze bij mij ook achteraf gedaan, net als de dakrailing (zie mijn topic over de limited edition).

Geplaatst: 02.01.2012 - 21:36
door dke
rsnhakan schreef:Auto staat in transportmodus/stand. Vandaar dat die zo hoog is ;)
@rsnhakan: Wat houdt die transportmodus/stand juist in?