Pagina 1 van 6

Subwoofer stekkertje

Geplaatst: 30.08.2011 - 09:13
door BlackcurrantV70
Ik overweeg om een subwoofer bij te plaatsen en volgens verschillende bronnen zou de aansluiting reeds klaar liggen.

Ik heb echter de ruimte bij de batterij en reservewiel bekeken en kan geen los stekkertje vinden, kan mij iemand aanduiden waar het stekkertje verstopt zit ?

Geplaatst: 30.08.2011 - 11:43
door Bart
Hij zou volgens mij aan de voorkant van de reservewielbak moeten zitten (daar zat hij bij onze XC70).

Geplaatst: 30.08.2011 - 12:02
door ivoandriessen
Bij mij hangt ie daar ook, en dan zie ik de voorkant als zijnde het dichtst aan de achterzijde, tegen de bumper aan.

De stekker is onderdeel van een kabelboom waar nog een stekker aanzit voor de trekhaak. Dacht dat er 6 of 8 pinnetjes opzitten.

Voordat je meteen de originele Volvo woofer gaat kopen..... Dat is niet nodig. Je kunt iedere willekeurige "actieve" woofer erop zetten. Actief is een woofer met ingebouwde versterker. Het enige waarin de genoemde stekker voorziet is het geluidsignaal vanaf de D-stijl speakers en een massa en plus.

Ikzelf zit nog te denken aan een woofer van pioneer die in het reservewiel past en die met een stekker op de stekker van de auto te plaatsen. Je houdt dan de ruimte onder de afdekking van de achterbak. De originele woofer zorgt dat je daar niets meer mee kan.

Geplaatst: 30.08.2011 - 13:01
door Oceanracer
Het zin twee losse stekkertjes. De voeding & de luidsprekeraansturing.

Geplaatst: 30.08.2011 - 13:14
door Oceanracer
Ter info

EDIT: Hoewel de PDF vermeldt dat het een montagevoorschrift betreft voor een V70 is dit duidelijk niet het geval! Gek genoeg kan ik de juiste niet op het net vinden. Ik heb de juiste nog wel op de iMac.

EDIT: Zie hier de juiste link: >> LINK <<

Geplaatst: 30.08.2011 - 20:27
door Edwin
ivoandriessen schreef: Voordat je meteen de originele Volvo woofer gaat kopen..... Dat is niet nodig. Je kunt iedere willekeurige "actieve" woofer erop zetten. Actief is een woofer met ingebouwde versterker. Het enige waarin de genoemde stekker voorziet is het geluidsignaal vanaf de D-stijl speakers en een massa en plus.
Is dat werkelijk zo gemakkelijk en plug 'n play? Zit nl. ook te denken aan een subwoofer om m'n HU-803 aan te vullen, maar vind de orginele niet zo handig ivm de ruimte die daarvoor nodig is.

Kan zo'n niet orginele sub dan gewoon bij de PA-200 op? Zonder software of overbelastingsproblemen?

Wellicht meer geïnteresseerden en een group-buy??

Gr. Edwin.

Geplaatst: 30.08.2011 - 20:37
door Oceanracer
De sub zit dus niet op de PA, maar is gewoon afgetakt van de D-stijlspeaker, ongeacht of je die wel of niet hebt.

Geplaatst: 30.08.2011 - 21:32
door BlackcurrantV70
vandaag naarstig op zoek geweest naar de bekabeling, maar helaas niet gevonden. Ik vrees dat ze er niet ligt.

Geplaatst: 30.08.2011 - 21:53
door sbv
ligt de bekabeling ook niet netjes wegewerkt ergens. Bij mij lag deze gewoon zichtbaar.

PS zijn de subwoofers nog leverbaar dan ?

Geplaatst: 30.08.2011 - 22:02
door Oceanracer
Nieuw is er via de officiële weg niet meer aan te komen. Gebruikt komen ze nog wel eens langs.

Ivo, hij moet er bij MY06 echt liggen:

Afbeelding

Ivo, kijk anders even of de zekeringaansluiting 13 links achterin (bij alle andere zekeringen) al aanwezig is.

Afbeelding

Geplaatst: 31.08.2011 - 08:25
door BlackcurrantV70
Ah, in stap 1 staat dat ik de connector ergens moet loshalen, ik was op zoek naar een losse connector.

Ga vanavond weer op onderzoek :-)

Thx Oceanracer !

Geplaatst: 31.08.2011 - 20:13
door Diesel70
Volgens mij bedoelt Volvo met "ontkoppel" dat de connector met plakband aan de kabelboom zit getaped.

Zie trouwens wel in de inbouwhandleiding staan dat er software geladen dient te worden...

Geplaatst: 31.08.2011 - 20:42
door Oceanracer
Dat staat er inderdaad in, maar heb ik nooit gedaan. Nou is die van mij van MY01, dus dat kan zeker verschil uitmaken.

Geplaatst: 31.08.2011 - 22:04
door Edwin
Welke of wat voor type woofer heb jij dan, orgineel of ander merk?
Foto's?

Gr. Edwin.

Geplaatst: 01.09.2011 - 08:40
door BlackcurrantV70
Zekering nr 13 (15A) zit er in, dus moet de bekabeling ook ergens liggen...

Geplaatst: 01.09.2011 - 09:02
door Oceanracer
Dat lijkt me de enige juiste conclusie. :-)

Geplaatst: 01.09.2011 - 10:23
door ivoandriessen
Qua stekkertjes is het af en toe goed zoeken. ik had hetzelfde met de AEM. Heb me rot gezocht naar een kabel die er toch echt in zou moeten zitten.

Toen ik uiteindelijk bezig was een nieuwe kabel aan te leggen kwam ik opeens de stekker tegen, helemaal ingetaped aan de kabelboom en vlakbij de achterlichten verstopt.

Veel succes dus met zoeken ;-)

Geplaatst: 01.09.2011 - 10:24
door BlackcurrantV70
Die voor de 12V plug in de bagageruimte en de PA200 had ik snel gevonden toen ik dat geinstalleerd heb, maar deze hebben ze erg goed verstopt

Geplaatst: 02.09.2011 - 10:25
door BlackcurrantV70
Gisteren de hele routing aan de achterkant gevolgd, geen stekkertje gevonden, dus vermoed ik dat ie ergens aan de zijkant opgeborgen zit.

Geplaatst: 02.09.2011 - 13:14
door Oceanracer
Gelukkig is het lekker weer. Vandaag en morgen nog even goed zoeken. :D