Pagina 1 van 1
Dakrails goed naderhand te monteren ?
Geplaatst: 18.10.2011 - 14:35
door crackedtooth
Ivm nieuwe aankoop:
Zijn dakrails makkelijk naderhand te monteren?
En omdat ie uit duitsland komt (is geen diesel), hoe kan ik fysiek zien of er mogelijk eeen standkachel op zit?
(omdat ze in duitsland er toch standaard op diesels 1tje hebben maar niet geactiveerd, heb begrepens soms ook op benzine zonder dat is geactiveerd is)
Geplaatst: 18.10.2011 - 15:35
door Rippie V70
Dakrails, zekers.
Er staat ergens een handleiding op het forum, maar kan m niet zo snel vinden.
Ik zou de rails via MP proberen te scoren.
Standkachel weet ik niet. Iets met een uitlaatje voor het linkervoorwiel, maar weet het niet zeker.
Geplaatst: 18.10.2011 - 15:46
door crackedtooth
nog verschil in model dan? voor 2006 serie is dat dan 2002-2007 dakrail?
Geplaatst: 18.10.2011 - 15:53
door Philken
tis poepsimpel, je hebt alleen een grote dosis lef nodig.....
Geplaatst: 18.10.2011 - 16:37
door JosW
Heb een keer op mijn Classic deze rails gemonteerd. Weet niet of dat ongeveer hetzelfde gaat bij een II. Was inderdaad ook een beetje huiverig. In de praktijk was het een fluitje van een cent. Belangrijkste is goed meten.
http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php ... highlight=
Geplaatst: 18.10.2011 - 16:55
door hogie
Ooit via MP een set gekocht en door de dealer erop laten zetten ( ik meen iets van 150 euro)
Geplaatst: 18.10.2011 - 16:57
door crackedtooth
hogie schreef:Ooit via MP een set gekocht en door de dealer erop laten zetten ( ik meen iets van 150 euro)
dat is dan wel minder risico op lekkage
Geplaatst: 18.10.2011 - 17:01
door JosW
crackedtooth schreef:hogie schreef:Ooit via MP een set gekocht en door de dealer erop laten zetten ( ik meen iets van 150 euro)
dat is dan wel minder risico op lekkage
Hoe bedoel je? Heb het in 2006 zelf gedaan. Lekt nog steeds niet. Kan ook bijna niet. De enige "lekpunten" zouden de schroefgaten moeten zijn maar daar gaat een schroef in dus die zit dicht. Misschien voor de zekerheid een beetje kit onder de schroefkop.
Geplaatst: 18.10.2011 - 22:44
door elianmars
Even zorgen dat je nieuwe boutjes hebt. Daar zitten rubberen ringetjes omheen. Gaat niet lekken, kit is niet nodig.
Geplaatst: 19.10.2011 - 14:27
door BlackcurrantV70
"hoe kan ik fysiek zien of er mogelijk eeen standkachel op zit? "
Inderdaad uitlaatpijpje net achter bumper links onderaan, of anders contact aan en wieltje aan BC draaien om te zien of er timer functie opzit voor standkachel
Geplaatst: 19.10.2011 - 15:12
door crackedtooth
BlackcurrantV70 schreef:"hoe kan ik fysiek zien of er mogelijk eeen standkachel op zit? "
Inderdaad uitlaatpijpje net achter bumper links onderaan, of anders contact aan en wieltje aan BC draaien om te zien of er timer functie opzit voor standkachel
ja was meer omdat in DLD hij er soms fysiek al inzit zonder geactiveerd is (dat is sowieso voor alle diesels, dat kan je in nederland puur met software activatie) dan zie je dus niets als je binnen in de auto scrolt.
Dank voor toelichting.
Geplaatst: 24.10.2011 - 13:03
door Maus-met-Volvo
je hebt een PM....