Pagina 1 van 1

dashverlichting lichtknop links / tankmeter

Geplaatst: 08.12.2011 - 22:02
door sleutelaar
1. zie onderwerp: bij het demonteren zit er een centraal lampje met die met een glazen prisma het licht doorgeeft naar verschillende plekken.
Is het lampje aan het prisma gesealed of kan ik het lampje er los uithalen?

2. ik heb de tankmeter uit het instrumentenpaneel gehad ivm soms slecht contact en uitvallende meter. Er wordt elders gesproken over de printplaat opnieuw opsolderen: sommige verbindingen. Welke? Het zijn er zoveel op de printplaat namelijk.
Alles leek er namelijk goed uit te zien. Ik heb alleen de koperen verbindingsringen opgeschuurd.
Hij valt nu een stuk minder vaak uit, maar nog steeds wel af en toe.

Geplaatst: 13.12.2011 - 21:11
door Rik_J
1. I'm not sure, maar logisch nadenken lijkt me dat je het lampje toch enigszins makkelijk moet kunnen vervangen?

2. Ik ben bang dat niemand daar het antwoord op weet. Die koperen/messing verbindsbusjes opschuren en alle contactpunten met het oog controleren is denk ik alles wat je kan doen. Ik heb het ook gedaan en heeft bij mij niet geholpen.
Ik heb een nieuwe tweedehandse temperatuurmeter besteld uit een sloopauto. Ik hoop deze er dit weekend in te kunnen zetten en dat daarmee het probleem opgelost is. Als het aan de soldeerpuntjes ligt, dan lost dit natuurlijk het probleem niet op, maar ik waag het er op want de puntjes zagen er goed uit ;).

Geplaatst: 13.12.2011 - 21:45
door leip11
1 dit zit los. zit alleen vast met een plastic hoesje en aan het prisma zit een klemmetje. let op als je dit los haalt kan makkelijk breken.

2 je kan proberen de banen te volgen en dan elk punt wat daar mee verbonden is te solderen. anders inderdaad kijken voor een uit een sloop auto moet ook de prijs niet zijn

Geplaatst: 15.12.2011 - 22:56
door sleutelaar
1. lampje is gemaakt. bedankt.

2. tja, moet dan maar een andere brandstofmeter halen. de temp meter is o.k.

Geplaatst: 16.12.2011 - 09:05
door Rik_J
Ik krijg vandaag een nieuwe temperatuurmeter, weet alleen niet of de brandstofmeter daar nog bij zit ja of nee. Beetje onduidelijk afgesproken, maar goed, mij gaat het om die temperatuurmeter.

Stel nou dat ik er een benzinemeter bij heb, dan kan ik je wel even PM-en als je daar interesse in hebt?

Geplaatst: 20.12.2011 - 22:24
door sleutelaar
Dankje, dat is een aardig aanbod.
Ik vermoed dat bij mij de meter nog prima is, maar de print stuk. (voor het benzine gedeelte). De print is één geheel voor zowel de temp meter als de benzine meter.
M.a.w. Ik verwacht niet dat je de print over zult hebben.....

Maar toch bedankt voor het aanbod!

Geplaatst: 20.12.2011 - 23:03
door leip11
waar woon je?? als je in de buurt zit kan ik wel effe naar die print kijken.

Geplaatst: 21.12.2011 - 09:56
door Rik_J
Ik heb inderdaad geen print over, deze heb ik mee vervangen. Ik had dus wel een print waarvan de benzinemeter het zeker deed, maar daar deed de temperatuurmeter niks meer van. Dus heb je niks aan, dus heb ik weggegooid.

Overigens het metertje zelf was kapot gegaan tijdens verzending, dus ook deze heb ik weggegooid. Ik heb dus niks meer over, helaas.

Jammer dat sommige mensen je spullen zo onzorgvuldig verzenden, terwijl je duidelijk vraagt om het degelijk in te pakken. Hij had het zelfs nog beloofd om er extra aandacht aan te besteden. Deze man is aardig actief op marktplaats. Als je wil weten wie het is, moet je ff pm-en (mogelijk interessant als je iets wilt kopen via marktplaats).