Pagina 1 van 1

Vervolg S80 na aankoop in Juni

Geplaatst: 09.12.2011 - 14:02
door wilco l.
Beste Mensen,

Na de aanschaf van mijn Volvo S80 uit 2000, heb ik bij de sponsor van het forum in Lelystad een aankoopkeuring laten doen ivm verlopen van de BOVAG garantie, daar kwam uit:
a: Motorsteun kapot
b: Sporen olielekkage kleppendeksel en aan distributiezijde
c: Memory bestuurdersstoel werkt niet
d: Condens linker koplamp
e: Remslangen L+R voor versleten, je kijkt op het canvas
f: Remschijven L+R min.dikte mag zijn 23mm, aanw. 19 mm
g: In boardcomputer staat opgeslagen"verkeerd signaal gaspedaalsensor"

Terwijl na de aankoop reeds is vervangen cq gerepareerd: tweemaal tankvlotter, aansturingscomputer tank, compleet dashboard ivm defect tankmeter. Motortje die tankklepje in slot trekt. Linkerbuitenspiegel verwarming, zelfdimmende binnenspiegel, nwe accu. Reserve accu volvo alarm. :shock: Ben ik blij dat ik voor die "paar" centen BOVAG Garantie bijgekocht had.
Na de bijeenkomst in Beesd, gaat "de tank" hopelijk voor de laatste reparatie naar de garage, die tot nu toe alles netjes opgelost heeft. :o

Groet

Wilco L. 8)

Geplaatst: 09.12.2011 - 14:13
door 945i
Ik hoop voor je dat alles onder garantie gerepareerd wordt...(ik zie daar wel wat discutabele items tussenstaan),
al met al geen winstpakker geweest deze S80.

Geplaatst: 09.12.2011 - 15:35
door storm480
Vallen slijtagedelen ook onder Bovag garantie? :-k

Succes in ieder geval !

Geplaatst: 09.12.2011 - 17:53
door Morgenstond
Ik kon die auto begin dit jaar kopen voor €2200, maar alhoewel het een goede auto leek was m'n gevoel niet goed. En die beschadigde automaatpook maakte het af. Een onbetrouwbaar adres leek het me echter niet te zijn. Toch jammer wel van al die gebreken...

Geplaatst: 09.12.2011 - 18:42
door wilco l.
Een onbetrouwbaar adres leek het me echter niet te zijn. Toch jammer wel van al die gebreken...

Betrouwbaar tot nu zeker, alles onder garantie hersteld, en voor de rest klop ik aan onder de kop "BOVAG" garantie. 8)

Fijn weekend.

Wilco L.

Geplaatst: 09.12.2011 - 19:35
door Morgenstond
Goed geregeld dus :)

Jij ook een fijn weekend!

Geplaatst: 10.12.2011 - 09:52
door wilco l.
945i schreef:Ik hoop voor je dat alles onder garantie gerepareerd wordt...(ik zie daar wel wat discutabele items tussenstaan),
al met al geen winstpakker geweest deze S80.
Waarom geen winstpakker? Tot op heden heeft de Volvo mij nog geen cent extra gekost :lol: Behalve de bijgekochte bovag garantie die eind december afloopt :wink:

Groet

Wilco L.

Geplaatst: 10.12.2011 - 22:17
door cees klumper
Ik denk dat 945 bedoelt 'voor de garage' ...

Geplaatst: 11.12.2011 - 06:22
door wilco l.
cees klumper schreef:Ik denk dat 945 bedoelt 'voor de garage' ...
Oooooh, in die context :oops: Ja, dan heeft 945 gelijk :wink: Net bericht gehad, alle punten wordt onder garantie hersteld, alleen een kleine bijdrage mijnerzijds voor de remschijven. Heb ik daarna een goeie Volvo met maar 179.000 gelopen :twisted:

Groet

Wilco L.

Geplaatst: 11.12.2011 - 09:14
door 945i
Dat bedoelde ik idd. Dan hoop ik voor je dat het nu gedaan is met de reparaties. ;)