Pagina 1 van 1

Airbag lampje

Geplaatst: 27.01.2012 - 20:14
door dutchlimits
Dames en heren,

Enkele maanden terug heb ik de bestuurders stoel eruit gehad omdat het tapijt eruit moest. Sindsdien brand het airbag lampje. Er zitten 2 stekkers die er hetzelfde uitzien (groen, redelijk dun en langwerpig). Beiden heb ik geprobeerd maar lampje blijft aan. Er is dus maar 1 aansluiting waar deze 2 stekkertjes in kunnen.

Edit (foto):
Afbeelding

Hiervoor nooit geen lampje aanwezig geweest. Wat te doen?

bvd

Geplaatst: 27.01.2012 - 20:19
door Oceanracer
Heb je voor het verwijderen van de stekkers, de moeite genomen om de minpool van de accu los te nemen?

Geplaatst: 27.01.2012 - 20:22
door dutchlimits
Oceanracer schreef:Heb je voor het verwijderen van de stekkers, de moeite genomen om de minpool van de accu los te nemen?
Neen, is dit cruciaal? Betreft een S40 2001 trouwens.

Geplaatst: 27.01.2012 - 20:24
door Oceanracer
Het voorkomt dit soort problemen...

Misschien helpt het om de accupool alsnog even los te nemen, maar ik denk dat je langs de dealer moet, om de boel te resetten.

Geplaatst: 27.01.2012 - 20:25
door dutchlimits
Oceanracer schreef:Het voorkomt dit soort problemen...

Misschien helpt het om de accupool alsnog even los te nemen, maar ik denk dat je langs de dealer moet, om de boel te resetten.
Is in de loop der tijden al 2x eraf geweest. Ik zal morgen het andere stekkertje eens aansluiten en dan nogmaals de accu loshalen, anders weet ik 't ook niet meer dan maar ff een bezoekje aan de dealer. Thanks!

edit:
Welke (volvo) dealer ga jij heen? Ik woon ook in Groningen namelijk.

Geplaatst: 27.01.2012 - 20:26
door Oceanracer
Graag gedaan.