Pagina 1 van 2
Volvo wrak opkopers?
Geplaatst: 08.02.2012 - 17:02
door RichieB
Nadat ik gisteren door een of andere idioot werd afgesneden op de A13 belandde mijn geliefde V70 uit 2004 met 318k op de teller in de vangrail. Zojuist bereikte mij het trieste bericht dat mijn auto economisch total loss is verklaard. Het beestje reed gewoon nog zelf de sleepwagen op, maar dat heeft helaas niet uit mogen maken.
Weten jullie een sloper die voor een eerlijke prijs de onderdelen een tweede leven kan bezorgen? Of is inruilen nog een optie in dit geval?

Geplaatst: 08.02.2012 - 17:12
door Ben
Bel Verwijst (forumsponsor) eens
Geplaatst: 08.02.2012 - 17:18
door MarioC70
Geplaatst: 08.02.2012 - 18:05
door dutchlimits
Krijg je wel verzekerd, neem aan van wel?
Geplaatst: 08.02.2012 - 18:11
door V70/2.4D/2003
Als er een tegenparti is tenminste. Die is er wel, maar is die ook bekend???
Enniehoe: BALEN (met hoofdletters!)
Geplaatst: 08.02.2012 - 18:14
door vincent65
Bah wat een nare schade, hopenlijk heb je zelf niets.
Geplaatst: 08.02.2012 - 18:29
door Philken
info@volvo-csparts.be
wie niet waagt, blijft maagd
Geplaatst: 08.02.2012 - 18:34
door RichieB
Ik ben WA+ verzekerd (bij 6 jaar oud de all-risc er af gehaald). Helaas is er geen tegenpartij, dus geen dekking. De politie die er bij kwam zei dat ik geluk had dat ik niet in een koekblik reed. En inderdaad: de auto heeft zijn waarde wel bewezen, want ik heb de klap niet eens gevoeld. Dus ik ben nu aan het kijken naar een MY2012 Limited Edition..
Geplaatst: 08.02.2012 - 19:26
door V70/2.4D/2003
een MY2012 Limited Edition
Doe maar ruig! Sprak hij met enige vormen van jaloezie.
Krijgt die dan een sticker op de kont met de text "A Volvo saved my life"?
Geplaatst: 08.02.2012 - 19:31
door mijnS60
Al eventueel gedacht hem zelf op te knappen? of komen de kosten dan dus dannig hoog uit dat het geen nut heeft.
Geplaatst: 08.02.2012 - 19:55
door MN-NL
Niet fraai - gelukkig heb je er fysiek niets aan overgehouden!
Heb je wel getuigen van dit voorval? Dan kan je wellicht nog iets met het waarborgfonds uitrichten?
Succes met de afhandeling, ik vermoed dat je in geval van die V70LE beter niets in kunt ruilen (= korting), ipv een wrak.
Moet zeggen dat het er op het eerste gezicht nog best reparabel uitziet trouwens. Dat moet ook tot uiting komen bij de opkoopwaarde.
Marc
Geplaatst: 08.02.2012 - 20:15
door BlackcurrantV70
zonde zonde, met die km stand was de D5 net ingereden.
Balen Balen.
Geplaatst: 08.02.2012 - 20:17
door dutchlimits
mijnS60 schreef:Al eventueel gedacht hem zelf op te knappen? of komen de kosten dan dus dannig hoog uit dat het geen nut heeft.
De betekenis van total loss is dat de reparatie kosten duurder zijn dan de waarde van de auto, dus ja dus danig hoog dat het waarschijnlijk geen redden meer is. Ja of een beunhaas moet tijd over hebben.
Zijn er geen verdere getuigen die zijn kenteken heeft kunnen lezen oid?
Geplaatst: 08.02.2012 - 20:44
door Bakboord1
Er hangen daar heel wat camera's. Misschien kun je daar wat mee. Zo heel veel paarse tacuma's zullen er niet rijden. Ik hoop niet dat je een zwarte golf zoekt..
Geplaatst: 08.02.2012 - 20:48
door dutchlimits
tijdstip => ranzigheid van auto => soort velgen => kleding bestuurder
identificeren is niet heel moeilijk als de camera goed genoeg is
Geplaatst: 08.02.2012 - 20:52
door Geert85
Fijn van de tegenpartij dat ie zomaar doorrijd, zit jij mooi met de schade.
Succes met het zoeken naar een andere.
Geplaatst: 08.02.2012 - 20:58
door NielsPHEV
zelfs al is de bestuurder bekend dan zijn dit lastige verhaalschades. Gelukkig ben je zelf goed uitgestapt al het andere is bijzaak !
Geplaatst: 08.02.2012 - 20:58
door RichieB
Ik zal eens informeren bij de politie, maar Googlen leert dat zelfs als de tegenpartij bekend is, het zeer lastig is schuld te bewijzen. Als ik er tegenaan gereden was, dan moet de schuldvraag worden uitgezocht. Bij uitwijken voor een ander niet, dat doe je kennelijk voor eigen rekening.
Ik vraag me af of die dwaas wel heeft gezien wat er is gebeurd. Z'n spiegels gebruikte hij duidelijk niet namelijk...
Geplaatst: 08.02.2012 - 21:57
door mijnS60
dutchlimits schreef:mijnS60 schreef:Al eventueel gedacht hem zelf op te knappen? of komen de kosten dan dus dannig hoog uit dat het geen nut heeft.
De betekenis van total loss is dat de reparatie kosten duurder zijn dan de waarde van de auto, dus ja dus danig hoog dat het waarschijnlijk geen redden meer is. Ja of een beunhaas moet tijd over hebben.
Zijn er geen verdere getuigen die zijn kenteken heeft kunnen lezen oid?
Dat snap ik ook, alleen wat schade bedrijven doen is vaak de schadeprijs iets hoger uit laten pakken.
En bij de garage betaal je ook de monteur en als je zelf handig bent en de auto niet voor je dagelijkse werkzaamheden nodig hebt en je de mogelijkheid hebt om te sleutelen kun je hem wel weer terug verdienen.
Heb dit namelijk bij iemand eerder wel eens gezien, schade gecalculeerd was 7000 euro en de onderdelen met spuiten 3200.
Die heeft nu de auto zelf terug en nog wat geld in zijn zak ook

Geplaatst: 08.02.2012 - 22:14
door RichieB
Ik heb gevraagd een offerte te laten maken met gebruik van 2e hands onderdelen, maar dan nog ben ik band dat het te hoog uitvalt. Een of twee onderdelen zelf vervangen lukt me nog wel, maar deze schade gaat me ver boven de pet. Bovendien is mijn tijd ook niet gratis.
