Pagina 1 van 1

parrot CK3200 vervangen voor MKi9200

Geplaatst: 23.02.2012 - 17:30
door sniperj
Omdat mijn Parrot CK3200 kapot is wil ik deze vervangen voor de MKi9200. Ik heb begrepen dat de stekker van de radio naar de bluebox gelijk is. Nu wil ik graag weten wat een logische plek is om de bluebox te verstoppen. Ik heb een volvo V50 met high performance audio en weet ik dat er een lange kabel moet lopen van achter naar voor. Kan je alleen de kabel van de radio naar de bluebox verlengen of is het ook mogelijk dat de bluebox achterin geplaatst is en de kabels van de microfoon en de display verlengd zijn?

Ik hoop dat iemand hier een antwoord op weet (dat zoekt wat makkelijker naar de bluebox)

Geplaatst: 24.02.2012 - 10:39
door Mickyman
op zich maakt dat volgens mij niet uit, de box is het gene waar de telefoon mee verbonden is, die verbinding is belangrijk.
het lijkt me simpeler om de microfoon kabel en de display kabel te verlengen, aangezien deze erg dun zijn en dus weinig ruimte innemen.
waarom doe je het niet zoals het nu is aangesloten?