Pagina 1 van 3
Uitlaat
Geplaatst: 02.04.2012 - 20:21
door Wim J
Kan ik van deze achterkant ( zoals op mijn MY2008)

deze achterkant maken?
Ik heb het dan over de dubbele zichtbare uitlaat ipv de enkele onzichtbare uitlaat (niet over nr-plaat kleur en motorembleem )
Geplaatst: 02.04.2012 - 20:49
door least
eeuwig zonde om uitlaten te willen zien en dan zoveel mogelijk, dan moet je een geplastificeerd, Tupperware, golfje IV kopen en een petje in je auto gaan dragen! (vind ik)
Geplaatst: 02.04.2012 - 21:04
door Walter
niet met je eens least, dit is subtiel genoeg. Als het nou links en rechts een dubbele pijp van 15cm diameter het stuk is.
Dit kan, je kunt de uitlaat en een aangepaste skidplate bestellen
Geplaatst: 02.04.2012 - 21:07
door Thom
Een 'nep' uitlaat? Hoe construeer je zulks? Het lijkt me een prijzig grapje.
Geplaatst: 02.04.2012 - 21:55
door Hans oet Twent
Dat wordt een andere einddemper met dubbele uutgangen en een diffuser (goed geschreven?) plaat. PAul heeft zoiets gedaan met zijn witte V50.
Geplaatst: 02.04.2012 - 22:08
door Walter
Klopt Han, het spul achter de bumper wordt vervangen en het is dus verre van nep. Jeroen heeft het ook op zijn XC60 laten doen
Geplaatst: 02.04.2012 - 22:18
door mwattel
Zo ...

Geplaatst: 02.04.2012 - 22:52
door Wim J
mwattel schreef:Zo ...

Net mijn kleur en precies zoals ik het wil. Dubbele zichtbare uitlaten en een trekhaak want die mis ik ook nog.
Dient de einddemper vervangen te worden, of maakt men vanaf de bestaande een vertakking en een extra pijp naar de uitlaat aan passagierskant?
Geplaatst: 02.04.2012 - 22:59
door wtr_s60
Wim J schreef:mwattel schreef:Zo ...

Net mijn kleur en precies zoals ik het wil. Dubbele zichtbare uitlaten en een trekhaak want die mis ik ook nog.
Dient de einddemper vervangen te worden, of maakt men vanaf de bestaande een vertakking en een extra pijp naar de uitlaat aan passagierskant?
Ik zie dat je Gentenaar bent. Ga eens horen bij Skytune in Maldegem, die kerel levert TOP werk en gebruikt enkel kwaliteitsmateriaal. Het enige wat je best zelf koopt is de OEM Volvo-diffuser met de uitsparingen die er reeds zijn voor de uitlaten (al kan je altijd eens horen of hij wat met je huidige diffuser kan doen). Verder ben ik persoonlijk geen van van het hoekige (ok het is eerder ovaal maar toch) design van de uitlaten, liever gewoon rond of zeer lichtjes ovaal, maar goed dat is persoonlijke smaak uiteraard.
Geplaatst: 02.04.2012 - 23:40
door Thom
Een D3 FWD met dubbele pijpen... Als Volvo dat zelf aanbied, wordt er helemaal geen D5 meer verkocht straks

Geplaatst: 02.04.2012 - 23:57
door wtr_s60
Thom schreef:Een D3 FWD met dubbele pijpen... Als Volvo dat zelf aanbied, wordt er helemaal geen D5 meer verkocht straks

Je hebt ook de laatste paar treinen gemist zie ik. Althans hier in België toch kan je gewoon een S60 Drive (1.6 diesel) met R-design pakket bestellen = 2 uitlaten achteraan.
Het gaat gewoon om de esthetiek toch ? Wat boeit het nu of de auto 100 of 300PK heeft als de persoon in kwestie het maar knap vindt.
De Audi A6 bvb. heeft op zijn 2.0 TDI 136PK ook al 10 jaar ofzo een uitlaat links en rechts, is dat dan ook wannabe ?
Geplaatst: 03.04.2012 - 00:14
door Wim J
Thom schreef:Een D3 FWD met dubbele pijpen... Als Volvo dat zelf aanbied, wordt er helemaal geen D5 meer verkocht straks

Het gaat hem net om een D5 met enkele pijp,... (185pk MY 2008) En daar had ik graag een dubbele pijp gezien daar ik de recentere modellen met dubbele uitlaat visueel mooier vind.
Geplaatst: 03.04.2012 - 00:37
door Thom
e hebt ook de laatste paar treinen gemist zie ik. Althans hier in België toch kan je gewoon een S60 Drive (1.6 diesel) met R-design pakket bestellen = 2 uitlaten achteraan.
Hier niet. Ik ben toch niet negatief verder? Als je die dubbele pijpen mooier vind, en je wilt er extra voor betalen, ik vind t prima hoor. Een volgende stap is een D5 AWD typeplaatje er op, dat juich ik minder toe. Dan glijdt dit ingetogen Zweedse merk af naar oudere, gebruikte sjonniewagens uit Duitsland met niet kloppende typeplaatjes, maar daar is hier geenszins sprake van.
Resumé: ik begrijp dus zowel de TS als de D3 LE rijder heel goed!
Geplaatst: 03.04.2012 - 00:44
door wtr_s60
Ik zie geen link tussen uitlaten esthetisch knap vinden om dan als volgende stap een ander typeplaatje te hebben. Dat laatste is echt achterlijk inderdaad.
Geplaatst: 03.04.2012 - 07:55
door mwattel
De bestaande einddemper wordt vervangen voor een dubbele demper.
deze kan zo gemonteerd worden want de hele onderkant is daarop voorzien
ander diffuser en klaar
Geplaatst: 03.04.2012 - 12:31
door MarioC70
Dat moet een ieder toch voor zich weten of hij twee pijpen onder zijn Volvo uit wil laten komen,als degeen dat mooi vindt,wat is daar op tegen en gelijk het vergelijk met een Golf en een petje komt er ook bij lees ik.

Ik zie zo vaak Volvo rijders met een petje op de linkerbaan op een 5 baans snelweg(A2),een petje heeft volgens mij niets te maken of je iets mooi vind of niet weet dat je rechts moet rijden,vergelijking van niks,maar ik wil het toch even kwijt!
Geplaatst: 03.04.2012 - 17:23
door ArthurPeters
mwattel schreef:Zo ...

Waar heb je dit laten doen? Ziet er namelijk goed uit en ben ik ook in geïnteresseerd voor mijn V70.
Geplaatst: 03.04.2012 - 17:28
door mwattel
is gewoon door de dealer gedaan
Geplaatst: 03.04.2012 - 17:43
door MarioC70
Ik vind het super.

Geplaatst: 03.04.2012 - 17:48
door ArthurPeters
mwattel schreef:is gewoon door de dealer gedaan
Door de dealer dan zal het wel een duur grapje zijn geweest..