Pagina 1 van 1

Centrale vergrendeling + knipperlicht doet raar

Geplaatst: 05.06.2012 - 08:38
door hans98
Vorige week ben ik van achteren aangereden met plm. 30 km/u, wellicht heeft dat iets te maken met deze storing ds ik meld het er maar even bij. Uiterlijke schade was beperkt. Gat in bumper en wat deukjes. Tegenpartij was een ouwe Fiesta, die zag er minder fraai uit.

Wat is er nu aan de hand: Als ik de auto met de afstandsbediening op slot zet gaan de deuren wel op slot maar knipperen de lampen niet. Het lampje achter de voorruit gaat wel knipperen en volgens mij op de normale frequentie (om de paar seconden een korte knipper).

Haal ik dan de auto van het slot af met de afstandsbediening dan gaan de deuren open en blijft het lampje achter de voorruit knipperen. Als ik dan de sleutel in het contact steek en de sleutel draai dan gaan de alarmlichten twee keer knipperen (op dezelfde manier als wanneer je de auto met de afstandsbediening van het slot haalt).

Iemand wel eens meegemaakt/weet wat het is?

Geplaatst: 05.06.2012 - 08:50
door Trucker
Ik denk dat door die aanrijding er ook wat van je alarm beschadigt is en niet alleen die deukjes en dat gat in de bumper is.

Geplaatst: 05.06.2012 - 12:34
door ovlov058
Is het koffer goed op slot, kan zijn dat het achterpaneel geraakt is(naar binnen geduwd) en het kofferdeksel niet meer goed in het slot kan.

Als de motorkap niet goed gesloten is doen de knippers het ook niet(open doen en eens goed hard sluiten(dichtgooien)).

Geplaatst: 05.06.2012 - 12:46
door Oceanracer
Het zou inderdaad in het contact kunnen zitten van de achterklep. Toeval is echter niet uit te sluiten, dus open voor de zekerheid ook de motorkap even en laat deze met een doffe klap weer sluiten. Daarna eens zien wat er gebeurt...

Geplaatst: 05.06.2012 - 13:57
door w.stif
Bij mij is het zo dat als een deur niet goed gesloten is, hij niet opslot gaat, dit kan ik op afstand mooi zien aan de knippers.
In jou geval denk ik dus ook dat bv je achterklep niet goed in het slot valt, of dat daar een sensor is beschadigd

Geplaatst: 06.06.2012 - 00:10
door hans98
Bedankt voor de tips, ik heb het doorgegeven aan het schadebedrijf en ze kijken ernaar bij de reparatie.