Pagina 1 van 1

Automaat S80 2006 (2e generatie, 60K) slaat in neutraal

Geplaatst: 09.06.2012 - 15:01
door ailko
Hi Allemaal,
Heb S80 2.5T met g3 en 60K met transmissie problemen. Eigenlijk functioneert de bak helemaal niet (slippen, neutraal schieten) en met knal terugpakken bij iedere beweging op het gaspedaal. Zolang ik geen vermogen vraag, loopt het prima, maar bij een plotselinge beweging van pedaal, of extra vermogen vragen, slaat de bak door. Iemand een idee hoe ik dit kan oplossen, uitzoeken en evt. (laten) repareren? dank!

Geplaatst: 09.06.2012 - 15:29
door lemmer
Oeps, kan van alles zijn, zal eerst maar eens beginnen om het kleppenblok te laten checken. Is hij onlangs nog los geweest, of is de positie van de schakel handel van slag?
Het kan dus van alles zijn, maar als je er mee door gaat rijden eindig je in een kostbare revisie.

Geplaatst: 09.06.2012 - 15:38
door ailko
Dank voor reactie. Niet gehoopt, wel verwacht #-o. Dan maar gelijk de vervolgvraag. Weet iemand een goede garage in omgeving Haarlem?

Geplaatst: 09.06.2012 - 17:08
door jan weemering
ik vind in ieder geval de km stand wel erg laag om zulke problemen te hebben.
succes, maar ik vrees het ergste

Geplaatst: 09.06.2012 - 17:30
door peer54
Dag,

Zit er geen ‘Broekhuis’ vestiging bij jou in de buurt?
Mijn S80 3.2 autom van 2007 heeft na veel vijven en zessen sinds een paar weken een ruilbak.
Km stand maakt niet veel uit. Bij 85.000km bak verwisseld. Auto komt van de lease, de meeste leas-slopers hebben geen affiniteit met de techniek. Wat kan het hun ook schelen. Gewoon inruilen die hap!!
De reparatie bij Broekhuis Harderwijk is naar tevredenheid uitgevoerd.

Succes,

Groet, Peer

Geplaatst: 09.06.2012 - 19:23
door V50 R
Bij haarlem in de buurt zit deze zaak, erg goede verhalen over gehoord, heeft niet veel op zijn site, maar zou hem maar gewoon eens bellen. Succes!
http://www.voltec-santpoort.nl/

Geplaatst: 09.06.2012 - 21:41
door Morgenstond
Wel een erg lage km-stand voor zulke problemen, maar ik zou beginnnen met uitlezen van de auto bij de dealer. Wat betreft een mogelijke reparatie, op het forum bestaan goede ervaringen met Rietbergen van Eeden in Noordwijkerhout: www.rietbergenvaneeden.nl

Geplaatst: 09.06.2012 - 21:45
door Oceanracer
Zes jaar oud, op gas, met maar 60 k op de klok? Zou die stand wel kloppen dan?

Geplaatst: 09.06.2012 - 22:22
door Gast
Oceanracer schreef:Zes jaar oud, op gas, met maar 60 k op de klok? Zou die stand wel kloppen dan?
Daar zeg je wat, ik ging er gemakshalve vanuit dat @ailko er net gas op had gezet.

Vraag anders even aan Gery Slot van www.powerflush.nl naar de mogelijkheden. Hij geeft vrijblijvend advies en tips.

Geplaatst: 10.06.2012 - 15:42
door ailko
Kilometerstand klopt, is inderdaad ook ex-lease, dus ben bang dat voorganger inderdaad niet zuinig is geweest. Dank in ieder geval voor alle suggesties en beloof een update te sturen als ik meer weet! Thx!

Geplaatst: 27.10.2012 - 12:03
door drifter56
Hallo Ailko,
koelvloeistof verbruik s80 lpg 3 2.5 turbo

Moet soms bijvullen, soms blijft het goed op peil, dan verbruikt mijn volvo ineens een halve liter, waar kan daar de oorzaak van zijn , er zijn geen lekkages hij is pas op druk gezet en een nieuwe dop geplaatst, heet het soms met de verwarming of koeling te maken, als ik mijn turbo flink gebruik met regelmaat , zou daar misschien de oorzaak liggen [ de interkooler ] maak me zorgen om deze fijne auto, hij heeft nu 148.000 km op de teller,er is bij 124000 km. een andere kop op gekomen vanwege een gescheurde kleprand, wie oh wie helpt bij het vinden van de oorzaak van dit euvel . Gr Hans