Pagina 1 van 1
Gez: Mensen die Volvo Cars Nederland 'Like'n op Facebook
Geplaatst: 10.07.2012 - 10:24
door Liefhebbers
Beste forum-leden,
Ik - Bas van Steekelenburg - doe onderzoek naar de kwaliteit van Facebook bedrijfspagina's. Ik ben bezig mijn scriptie af te ronden aan de Erasmus Universiteit (uch-uch). Jij zou mij hiermee enorm kunnen helpen door deze online vragenlijst in te vullen.
'Like' jij Volvo Cars Nederland op Facebook?
Vul dan de vragenlijst van onderstaande link in.
https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_ebS186kcfRqwDDC
Om het ook nog een beetje interessant te maken voor jullie,
verloot ik (1 x € 10; 1 x € 25; 1 x €40) onder degenen die het invullen.
Als ik jullie ergens mee kan helpen, laat maar weten!
Op geen enkele wijze zullen individuele gegevens gebruikt worden voor commerciële doeleneinden. Dit onderzoek is niet in opdracht van de bedrijven in het onderzoek. Er is de mogelijkheid om deze enquête anoniem in te vullen. Het invullen duurt slechts ±7 minuten.
Alvast bedankt! (of niet)
Geplaatst: 10.07.2012 - 11:05
door Volvoman
Gedaan!
Geplaatst: 10.07.2012 - 11:31
door Ben
Ingevuld
Geplaatst: 10.07.2012 - 13:03
door Liefhebbers
bedankt!
Geplaatst: 10.07.2012 - 13:20
door gold
done
Geplaatst: 10.07.2012 - 22:44
door Msuidgeest
Ik "like" helemaal niets en doe nooit mee aan zulke verzoeken.
Geplaatst: 11.07.2012 - 07:19
door Paul
Geeft niet Mark.
Geplaatst: 11.07.2012 - 21:50
door Msuidgeest
Dat weet ik.
Helaas is het niet anders en dat komt bijna altijd vanwege het feit dat er geen terugkoppeling is. Of het is gewoon niet duidelijk wat er met de resultaten ge beurt.
Geplaatst: 11.07.2012 - 22:14
door Liefhebbers
Als er behoefte is in de resultaten kan ik deze hier op het forum zetten. Overigen sluit ik mijn survey af met de opmerking dat als je behoefte hebt aan de uitkomsten, je mij een mailtje moet sturen!
Resultaten worden gebruikt voor mijn scriptie over Facebook pagina's. Zo kan meer inzicht gekregen worden in de aspecten die de ervaren kwaliteit van een fanpagina bepalen. Als jullie het zouden willen, kan ik hier op het forum wat meer over vertellen.
Geplaatst: 11.07.2012 - 22:43
door Schorpioen
Ingevuld
Geplaatst: 15.07.2012 - 13:04
door Ytos
Ook ingevuld. Succes met je scriptie

Geplaatst: 15.07.2012 - 19:44
door volvo
Wellicht zinloos onderzoek. Volgens de (Volks)krant van gisteren (14/7) is het gewoon één grote corruptie met die bedrijven-likes van Facebook. Die komen vooral uit Egypte en de Filippijnen. Voor geld is alles te koop. Enfin Facebook is sowieso niet aan mij besteed. Vind een gewoon forum als Volvo-forum al prima zo! Facebook is een hype net als Hyves. Straks weer over. Dus wel een Like (thumbs-up) voor Volvo-forum!
Geplaatst: 16.07.2012 - 18:03
door Liefhebbers
Het klopt dat veel bedrijven erg 'geil' zijn om geliket te worden op Facebook. Soms worden er rare praktijken toegepast, waardoor bedrijven ineens veel geliket worden. Ik onderzoek dus deze pagina's niet op basis van 'Likes', maar op basis van de resultaten uit de enquete.
Op de volvo FB pagina worden al snel negatieve reacties verwijderd. Op het volvo forum hoef je in ieder geval geen blad voor de mond te nemen!
Geplaatst: 16.07.2012 - 18:27
door Paul
Meen je dat?
Geplaatst: 16.07.2012 - 18:30
door Ben
volvo schreef:Wellicht zinloos onderzoek. Volgens de (Volks)krant van gisteren (14/7) is het gewoon één grote corruptie met die bedrijven-likes van Facebook. Die komen vooral uit Egypte en de Filippijnen. Voor geld is alles te koop. Enfin Facebook is sowieso niet aan mij besteed. Vind een gewoon forum als Volvo-forum al prima zo! Facebook is een hype net als Hyves. Straks weer over. Dus wel een Like (thumbs-up) voor Volvo-forum!

Geplaatst: 16.07.2012 - 18:36
door Liefhebbers
Geplaatst: 16.07.2012 - 18:45
door Paul
Nee het ging om je verhaal dat VCNL berichten weghaalt die negatief zijn
Geplaatst: 16.07.2012 - 18:56
door Liefhebbers
Zelf heb ik dit niet ervaren, maar neus maar eens rond in de recente berichten over ...