Pagina 1 van 2
How low can you go?
Geplaatst: 12.07.2012 - 08:51
door blastaway
Ik zag deze gisteren. Geen airride, hoe doe je dit?
In Belgie zie je dit meer. De jeugd legt auto's zo plat mogelijk.
Geplaatst: 12.07.2012 - 08:53
door Paul
Ja er was hier een Belgische C30 rijder die had ook zoiets.
Geplaatst: 12.07.2012 - 09:02
door Ben
Zijn er geen verkeersdrempels in België?
En op de kasseitjes moet je een niergordel om.
Geplaatst: 12.07.2012 - 09:13
door blastaway
Ik rij wel eens achter zo'n auto. er rijdt hier ook iemand met een Golf3 die stuitert over de weg. Je ziet de bestuurder gewoon op en neer gaan in de auto. Als ik in de Twingo zit achter hem, kijk ik zelfs over het dak heen!
Geplaatst: 12.07.2012 - 12:24
door gold
Ja, ik denk dat ik die berijder van die c30 op een meeting bij antwerpen gezien heb...
Zilveren C30 en ook heeeel laag...
"gewoon voorzichtig over drempels" gaf hij aan
Wel cool...
(maar niets voor een oude man als ik
)
Geplaatst: 12.07.2012 - 12:28
door gold
Blast.... om nog antwoord te geven:
Geplaatst: 12.07.2012 - 12:47
door Bartk
gewoon be-lach-elijk, maar ieder zijn mening natuurlijk.
Geplaatst: 12.07.2012 - 12:54
door Laguna-S60
Schroefkit in combinatie met wielkasten rollen en je komt een heel end

Geplaatst: 13.07.2012 - 10:03
door Exeres
Moet er ook altijd met lachen als ze een drempel over willen. Schuingeweg proberen niks kapot te doen! Heb zelfs al verhalen gehoord van kerels die zo laag liggen, dat ze hun carterpan verliezen bij het rijden over een kasseiweg! Dan lig je toch dubbel als je dit ziet?

Geplaatst: 13.07.2012 - 11:39
door blastaway
Exeres schreef:Moet er ook altijd met lachen als ze een drempel over willen. Schuingeweg proberen niks kapot te doen! Heb zelfs al verhalen gehoord van kerels die zo laag liggen, dat ze hun carterpan verliezen bij het rijden over een kasseiweg! Dan lig je toch dubbel als je dit ziet?

Dat heb ik meegemaakt. een vriend van me heeft een Passat die ook zo laag ligt en ik reed ooit mee met hem en in Brussel rijdt hij over een uitstekende putdeksel zijn carterpan aan flarden! Echt handig!
Ik vind dit ook belachelijk!
Geplaatst: 14.07.2012 - 09:21
door Wauter
pff, hendig zo laag. Not. Mijn V50 heeft een Eibach setje, 3 cm lager dan origineel. Met 5 man in de auto wel ff opletten bij drempels, maar verder geen gedoe en super weggedrag.
Geplaatst: 08.12.2013 - 20:47
door C30_drop
Ken de jong vn deze auto dat is fabry

en we hebben wel
Verkeers drempels maar dat is gwn schuin oprijden en schuren
Heb mijn c30 ook verlaagt met schroefset ma denk dat hij alleen op schokdemper en stang rijd gewoon geen veren meer ma hij heeft em verkocht
Geplaatst: 13.12.2013 - 00:01
door Jurijn
Haha best grappig. Ikzelf rijd ook laag, maar niet dat ik schuin over een drempel ga rijden hoor liever die voorlip eraf rijden dan schuin erop :p
Geplaatst: 14.12.2013 - 00:36
door Fabje
Ik heb onder mijn C30 aan Eiback Pro-Kit zitten, daarmee gaat die +- 3cm naar beneden, maar ik kan nog normaal mee over de drempels. Met de zomervelgen en banden + deze verlaging wordt alles precies goed opgevuld, lager gaat die echt niet.
Foto van de auto in het bos en in het gras, moet ooit nog eens een foto maken waar die op asfalt of zo staat.

Geplaatst: 14.12.2013 - 07:38
door Rutger
Staat wel heel mooi vind ik hoor. Ik zou het willen, maar niet inboeten op het comfort. Ik rij namelijk 250km woon werk, en wil niet gebroken aan komen.
Geplaatst: 14.12.2013 - 14:24
door mad
Het is niet alleen het comfort... je kunt -als je dat zou willen- niet meer met je auto naar Zuid-Italië; Oost-Duitsland; Kroatië; Montenegro, Servië, Bulgarije, Roemenië, Turkije; de bergen in, off road.... noem de beperkingen maar op. En bij elke verkeersdrempel houd je je hart vast, toch? Maar goed, voor de show is het leuk als je dat (nog) nodig hebt. Niet om eens lekker een eind weg te rijden.
Geplaatst: 14.12.2013 - 14:26
door Jurijn
mad schreef:Het is niet alleen het comfort... je kunt -als je dat zou willen- niet meer met je auto naar Zuid-Italië; Oost-Duitsland; Kroatië; Montenegro, Servië, Bulgarije, Roemenië, Turkije; de bergen in, off road.... noem de beperkingen maar op. En bij elke verkeersdrempel houd je je hart vast, toch? Maar goed, voor de show is het leuk als je dat (nog) nodig hebt. Niet om eens lekker een eind weg te rijden.
Bwa dat valt wel mee hoor. De jonge generatie zoals mezelf wil niet anders dan laag rijden maar ik doe het nog met verstand .. Kom wel soms een golfje tegen die enkel nog veert op de banden, als ze die nog hebben tenminste ..
Geplaatst: 14.12.2013 - 16:39
door Fabje
Rutger schreef:Staat wel heel mooi vind ik hoor. Ik zou het willen, maar niet inboeten op het comfort. Ik rij namelijk 250km woon werk, en wil niet gebroken aan komen.
Ik lever niks in wat betreft het comfort. Het zijn de banden die het doen, nu met mijn 17" winterbanden heb ik meer comfort, maar met mijn 19" set kan ik prima lange afstanden rijden zonder dat ik gebroken uit de auto kom.
En ik kan overal prima komen ik hoef nergens mijn hart vast te houden dat ik de drempel raak, soms zal het best krap zijn, maar ik heb nog geen één keer een drempel geraakt. Duitsland bezoek ik regelmatig en ook hier geen problemen, in januari staat een trip naar de Franse Alpen op het menu. Eens kijken hoe die zich hier door heen slaat :p
Re: How low can you go?
Geplaatst: 15.12.2013 - 02:49
door svenson
blastaway schreef:Ik zag deze gisteren. Geen airride, hoe doe je dit?
In Belgie zie je dit meer. De jeugd legt auto's zo plat mogelijk.
jij zegt dat ze in belgie zo laag niet meet gaan ? de volvo die je getrokken hebt ligt op air ik lig static

Geplaatst: 15.12.2013 - 02:51
door svenson
Fabje schreef:Ik heb onder mijn C30 aan Eiback Pro-Kit zitten, daarmee gaat die +- 3cm naar beneden, maar ik kan nog normaal mee over de drempels. Met de zomervelgen en banden + deze verlaging wordt alles precies goed opgevuld, lager gaat die echt niet.
Foto van de auto in het bos en in het gras, moet ooit nog eens een foto maken waar die op asfalt of zo staat.

op hoeveel inch zijn u velgen ? want ze passen er mooi onder
