Pagina 1 van 1

diffuser+ dubbele uitlaat

Geplaatst: 25.09.2012 - 19:08
door oosterhout
Ben op zoek naar een diffuser en een dubbele uitlaat voor mij volvo c 70 2.4i uit 2009, kan iemand mij zeggen waar ik deze kan bestellen en wat de kostenhier voor zijn.
alvast bedankt

Geplaatst: 27.09.2012 - 11:41
door C70-T5-Rik
Open deur: Volvo dealer / Volvo Nederland

Google zoeken op "uitlaat op maat". Heb hier ergens op het forum ook wel eens gelezen over een bedrijf dat jouw model C70 op fraaie wijze ombouwt naar de T5 look. Kan het alleen nu even zo gauw niet vinden (tijdgebrek). Mocht ik het topic alsnog kunnen vinden dan zal ik een link posten. Mogelijk kan je zelf ook via de "zoek" functie erbij komen. Ben met je eens dat een T5 look eigenlijk de beste look is voor zo'n mooie C70.
Succes!

Geplaatst: 27.09.2012 - 18:08
door oosterhout
Hoi Rik,

alvast bedankt voor de info, ga even zoeken. Weet jij misschien dat het bedrijf van uitlaat op maat, ook de diffuser heeft? Want vind het zonden als er een mooie uitlaat onderzit en je hebt diffuser die het dan net net is!!

groeten
Adrie

Geplaatst: 27.09.2012 - 22:48
door C70-T5-Rik
Adri,

vwb de diffuser zou ik het niet weten. Ik ken het bedrijf verder niet. Ik neem aan dat je met diffuser het deel van de achterbumper bedoelt waarin de uitsparingen voor de uitlaten zitten. Op bijgaande foto van mijn zwarte T5 zou dat het lichtkleurige gedeelte zijn.
Ik heb op Internet een foto gevonden van een zilverkleurige 2.4i. Daarop is nog net te zien dat deze ook zo'n afwijkend deel in de achterbumper heeft zitten. Ik neem aan dat dit bij jou ook het geval is? In dat geval denk ik dat een bedrijf dat pretendeert sier uitlaten op maat te maken, ook de desbetreffende uitsparingen netjes in dat gedeelte zal kunnen maken. Ik neem aan dat je er geen haastklus van maakt en kijk dus even op je gemak rondt. Ik ben zelf even een paar dagen in het buitenland en kan pas volgende week gaan zoeken op het forum.

Geplaatst: 28.09.2012 - 11:20
door oosterhout
Hoi Rik,

Ja klopt gaat omdat lichte ongespoten kunstof deel. alvast bedankt voor de moeite.
groeten,
Adrie

Geplaatst: 02.10.2012 - 22:57
door C70-T5-Rik
Adrie, daar ben ik weer.

Op onderstaande link meer info over jouw vraag + bedrijf + foto. (T5 uitlaat op 2.4i)
Bedrijf zit in Maldegem, Belgie. Geen idee of dat voor jou evt aantrekkelijk is. M.i. moeten er ook bedrijven in Ned zijn die dit kunnen.

http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php?t=32196

Succes en gr. Rik

Geplaatst: 02.10.2012 - 22:59
door wtr_s60
Ivm bovenstaande post. Dit bedrijf in Maldegem heet Skytune en ik kan dit enkel maar aanraden. Nog echt een vakman die liefde voor z'n werk heeft, afwerking is top en hij gebruikt enkel de beste materialen.

Geplaatst: 03.10.2012 - 18:08
door oosterhout
Kijk alvast allemaal bedank, g aik daar eens contact mee opnemen, vraag weet een van jullie misschien hoelang je je auto hier voor kwijt bent.
groeten
Adrie

Geplaatst: 14.10.2012 - 14:29
door C70-T5-Rik
Adrie,

weet niet hoever je met je actie bent, maar post je t.z.t. het resultaat, info incl foto's in dit topic?
Neem zonder meer aan dat er meer 2.4(i) rijders zijn die dit overwegen.

Geplaatst: 01.11.2012 - 21:01
door C70-T5-Rik
Adrie,

al rond surfend kwam ik een dubbele uitlaatset a la T5 tegen op de site van Volvo (huis)tuner Heico.

Link:
http://www.heicosportiv.nl/webshop/actu ... prodID=403

Geplaatst: 01.11.2012 - 21:29
door BlackcurrantV70
Die heeft een forumlid geinstalleerd en ze gaan scheef hangen, is ergens een topic over

Geplaatst: 01.11.2012 - 22:12
door C70-T5-Rik
Nu je het zegt BlackcurrantV70, begint mij ineens een lampje te branden en heb ik dat topic even opgezocht om de infovoorziening compleet te maken. Nu kan Adrie zelf een oordeel vormen, mits hij nog niet tot aanschaf in Maldegem is overgegaan.
Dit is de link naar het topic over de scheef hangende Heico dubbele uitlaat:

http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php?t=44273

Overigens Adrie: hoe staat het ermee?

Geplaatst: 04.11.2012 - 20:20
door VolvoFaBulous
C70-T5-Rik schreef:Adrie,

weet niet hoever je met je actie bent, maar post je t.z.t. het resultaat, info incl foto's in dit topic?
Neem zonder meer aan dat er meer 2.4(i) rijders zijn die dit overwegen.
Kan iemand mij uitleggen wat het voordeel van twee uitlaten is? Ik vind de achterzijde van de C70 van Robemer namelijk verreweg het mooiste! :)

Geplaatst: 04.11.2012 - 21:24
door C70-T5-Rik
Een voordeel is er niet naar ik aanneem, behalve dan de "looks" en zoals je weet, smaken verschillen :)

Waarom er qua "looks" verschillen zijn tussen enerzijds de T5 en D5 motoriseringen (dubbele uitlaat) en de overige uitvoeringen, is mij een raadsel.

Geplaatst: 26.11.2012 - 18:43
door hulskamp