Pagina 1 van 1

runninglights vervangen

Geplaatst: 13.10.2012 - 11:46
door curtiss
Heren,

Mijn runninglight linksvoor is stuk. Nu heb ik even gekeken maar dat ding zit aardig weggestopt, wat is de werkwijze om hem te vervangen? Ik hoop niet dat de hele koplamp er uit moet? Ik heb de connector van de richtingaanwijzer er even af gehad maar kom niet veel verder en om de boel door onkunde te vernachelen, dat gaat weer net te ver.

Graag uw expertise/werkwijze

met groet,
GERT

Geplaatst: 13.10.2012 - 13:19
door NJ8
Niet nodig de hele boel te demonteren. Het lampje zit in een cylindervormig steekhoudertje. Die haal je met je handen er makkelijk uit (dmv halve slag draaien), en plaats je met een steektangetje weer terug (en zekeren dmv halve slag)..

Afbeelding

Geplaatst: 13.10.2012 - 17:22
door curtiss
Thanks Nick, helemaal helder, en done! ;-)

Geplaatst: 15.10.2012 - 20:52
door elianmars
NJ8 schreef:Niet nodig de hele boel te demonteren. Het lampje zit in een cylindervormig steekhoudertje. Die haal je met je handen er makkelijk uit (dmv halve slag draaien), en plaats je met een steektangetje weer terug (en zekeren dmv halve slag)..

Afbeelding
Nou, ik kreeg het bij mijn wagen dus niet voor elkaar, zonder de koplampen te demonteren.
Kon er ten eerste bijna niet bij komen en ten tweede brak het kunststof palletje vrolijk af....

Geplaatst: 16.10.2012 - 10:33
door Diesel70
Wel leuk in de tekst.

Je maakt hem los door links om te draaien en je zet hem weer vast door ook linksom te draaien....