Pagina 1 van 1

Stoelen vervangen

Geplaatst: 14.10.2012 - 12:41
door HH
Van mijn XC 70 bij 2005 wilde ik, vanwege rugproblemen, de voorstoelen vervangen door een elektrisch bedienbare set.
Nu is mij aangegeven dat niet zonder meer kan omdat dan (af fabriek) de software aangepast moet worden.
Weet een professional hoe dit precies zit?
Alvast bedankt voor de moeite!

Geplaatst: 14.10.2012 - 12:50
door sbv
Bij echte rugklachten zou ik bijv een ASS stoel aanraden, die zijn nog beter, eventueel kan Scheel ook.

Voordeel van deze stoelen is dat ze op de persoon gemaakt worden

Geplaatst: 14.10.2012 - 18:40
door HH
sbv schreef:Bij echte rugklachten zou ik bijv een ASS stoel aanraden, die zijn nog beter, eventueel kan Scheel ook.

Voordeel van deze stoelen is dat ze op de persoon gemaakt worden

klopt ik heb dan ook een volledige elektrische Recaro stoel.
Punt van die software vind ik zo vreemd. Ik wilde de set van de verkoper overnemen maar hij had geen nteresse meer toen ik aangaf dat er standaard geen el. stoelen in mijn Volvo zitten.

Geplaatst: 14.10.2012 - 22:42
door sbv
Er is geen losse software bij Volvo beschikbaar. Men levert dit simpelweg niet los als er niet af fabriek elektrisch verstelbare stoelen in de auto gezeten hebben.
De Recaro heeft denk ik enkel stroom en massa nodig, dat zal wel werkend te krijgen zijn

Geplaatst: 15.10.2012 - 21:44
door HH
sbv schreef:Er is geen losse software bij Volvo beschikbaar. Men levert dit simpelweg niet los als er niet af fabriek elektrisch verstelbare stoelen in de auto gezeten hebben.
De Recaro heeft denk ik enkel stroom en massa nodig, dat zal wel werkend te krijgen zijn

Geplaatst: 15.10.2012 - 21:45
door HH
Ok snap ik.
Welke functionaliteit heeft deze software t.a.v. de (elektrische) stoelen?

Geplaatst: 15.10.2012 - 21:57
door bart simpson
geheugen en meebewegen spiegels

Geplaatst: 25.10.2012 - 09:10
door mjeuring
Persoonlijk vind ik de elektrische stoelen slechter zitten dan de niet elektrische.
Denk er sterk over om er eens na te laten kijken door iemand met verstand van zaken. Stoel drukt erg hard in mijn rug t.h.v. mijn schouders (lang bovenlichaam).

Geplaatst: 25.10.2012 - 13:17
door sbv
Het zal dan eerder aan de afstelling van je stoel liggen. De stoelen zijn verder exact op het onderstel na wat wel/niet electrisch verstelbaar is.

Geplaatst: 26.10.2012 - 15:53
door Brambo67
bart simpson schreef:geheugen en meebewegen spiegels
Geheugen doet het prima bij mijn ingebouwde set. Spiegels niet (andere spiegels dan die ik heb) en geheugen via sleutel niet. Electrische stoelen kunnen in MY2005 en later ingebouwd worden indien het stoelen uit dezelfde jaren betreft. De stekkerblokken zijn voorzien van de juiste aansluiting. Het geheugen van de stoel zit in de module van de stoel zelf. Van voor MY2005 weet ik het niet want nog nooit geprobeerd.