Pagina 1 van 1

problemenmet volvo 440

Geplaatst: 04.04.2013 - 10:10
door larsbreeuwsma
Hallo allemaal.
Ik heb een volvo 440 2.0 hathback allen heb problemen. Laatst heb ik de aandrijfas vervangen en sinds toen had de motor een heel raar zoemend geluid. Gister parkeerde ik dw auto wou hem even recht zetten dus in de vooruit en de auto begint j 1 x te trillen heel erg. Dus ik banden er onder weg en op blokken gezet toen aanzette in vooruit en de hele motor begon te schudden. Heeft iemand enig idee wat er met men auto aan de hand is??

Alvast bedankt
Lars

Geplaatst: 04.04.2013 - 11:36
door lint
Misschien toch de aandrijfas niet goed gemonteerd?
Is het schudden van de motor er ook bij onbelast toeren maken of alleen bij belasting/rijden van de auto?

Geplaatst: 04.04.2013 - 13:45
door larsbreeuwsma
Als ik ga rijden begin het schudden als je in de vrij toeren maakt is er niks aan de hand. Heb eerst nog tijdje mee gereden en ineens begon het trillen.

Geplaatst: 04.04.2013 - 16:15
door lint
Dan zit het niet in de motor maar in de aandrijving/wielophangimg. Goed controleren of laten doen en in ieder geval niet mee doorrijden.

Geplaatst: 05.04.2013 - 13:38
door wpee
He eindelijk weer een bericht.
Ga eens rijden, zet hem in de vrij en laat de auto uitlopen.

Heb je dan nog steeds problemen?

Zet hem eens op de bok voor, wielen van de grond, motor uit en in de vrij, en probeer dan met de hand te draaien aan de wielen, vooruit en achteruit. Dit ook even doen bij helemaal wielen naar links gestuurd en draaien en ook bij rechts gestuurd en draaien.

Gaan de wielen goed rond of voel je weerstand ergens?