Pagina 1 van 1

Automatische dimmer dashboard verlichting

Geplaatst: 04.04.2013 - 18:46
door Frans_v70
Gisteren was het hier fantastisch weer en scheen de zon. normaal kan ik dan de verbruiksmeter het info scherm en HU-803 prima lezen. Dit komt omdat de dim sensor ziet dat het geen avond is en er veel licht (zonlicht) in de auto is en de backlight dan volop aangaat.
Echter... gisteren was dat dus duidelijk anders... de genoemde items waren bijna niet af te lezen... het enige wat ik kon doen was de dashdimmer iets feller instellen... maar dat is niet de bedoeling!

Mijn vragen, kent iemand dit probleem... herkenbaar dus ,of kan iemand mij vertellen waar de bewuste sensor zit... Ik verwacht hem in het voorfront van de HU-803 zit. Daar zie ik namelijk een klein venstertje.

Frans...

Geplaatst: 04.04.2013 - 19:03
door JeroenSpock
Hij zit in de ecc, onder de knop van de voetventilatie.

Geplaatst: 05.04.2013 - 10:26
door Frans_v70
JeroenSpock schreef:Hij zit in de ecc, onder de knop van de voetventilatie.
Heel erg bedankt... en idd ik geloof dat daar de daglicht sensor zit..

De mogelijke oorzaak dat m'n sensor niet goed werkte.... het oplaadsnoer van mijn TomTom heeft mogelijk voor het venster gezeten. :salute: Vandaag werkte alles weer normaal... als ik het venstertje verduister gaat de backlight zwakker branden... zodra ik de blokkering weghaalde werd na enige sec de backlight weer fel.

Groeten,

Frans.

Geplaatst: 05.04.2013 - 10:38
door JeroenSpock
Van die kleine dingetjes he ;)

Die sensor doet ook iets met de 2 displays voor km stand en tijd, maar hoe dat precies zit weet ik niet meer. Iets met overdag volledig dimmen, dan blijven de displays wel volledig branden. Ik dacht dat hij kapot ging maar ik kwam er toevallig achter.