Pagina 1 van 1

Laatste afspeellijst imiv wordt niet onthouden

Geplaatst: 02.07.2013 - 23:21
door mini2
Ik heb al enige tijd het probleem dat als ik overschakel van de imiv naar de radio en later weer terug dat de laatste speellijst niet onthouden wordt. Je moet dan weer naar advanced mode en naar de speellijst met het nummer om de tekst weer in beeld te krijgen. Als ik de auto uitzet als hij op imiv staat en zet hem later weer aan onthoud hij wel de laatste instelling/speellijst/nummer

Bob weet jij wat dit kan zijn?

Geplaatst: 30.07.2013 - 15:41
door Sir Volvalot
Ik heb hetzelfde 'probleem' met de IMiv. Ik ben er ooit bij Bob voor langs geweest en hij vertelde me toen dat het een kenmerk is van de IMiv en (helaas) geen defect of iets dergelijks. Dus schakelen tussen de IMiv en een andere bron (cd of radio) doet de IMiv vergeten waar hij gebleven is met afspelen. En inderdaad onthoudt de IMiv wel waar hij gebleven is indien de IMiv als bron geselecteerd is en je de HU vervolgens uitzet en daarna weer aan.

Ik vind het zelf ook zeer ergerlijk want ik schakel regelmatig tussen iPod en radio en heb meer dan 60 playlists op mijn iPod staan. Scrollen naar een playlist gaat tergend langzaam (bij mijn IMiv) dus het is geen pretje, maar ja we hebben wel iPod in de auto, dat dan weer wel :-)

Geplaatst: 01.08.2013 - 09:53
door mini2
Het gekke is dat hij het een hele tijd wel heeft gewerkt en plotseling niet meer!

Geplaatst: 08.01.2014 - 09:40
door atbob
Ik heb soms hetzelfde probleem: werkt weken achter elkaar prima, dan opeens weer '99' in de display.

Wat er nu bij is gekomen: af en toe breekt hij een nummer voortijdig af en gaat naar de volgende playlist. Ik ga de aansluitingen nog maar een keertje nalopen, misschien komt er na 4 jaar wat storing in de contacten.

Geplaatst: 14.01.2014 - 13:17
door atbob
Contacten even schoongeblazen en opnieuw aangesloten op de iMIV, iPod op 'lock' en sindsdien geen probleem meer gehad.

Re: Laatste afspeellijst imiv wordt niet onthouden

Geplaatst: 21.12.2014 - 17:40
door Bart Giesen
Wat bedoel je met IPOD op LOCK?