Pagina 1 van 1
waarvoor is het schakelaartje op de schakelaar?
Geplaatst: 07.07.2013 - 13:49
door Miro1904
Hallo allen,
Ik heb een vervangende verlichtingsschakelaar maar een vraagje:
Op de achterkant van de verlichtingsschakelaar zit een 3-standen schuifje. Op de nieuwe staat deze op stand A. Bij mijn oude staat hij op stand C.
Waar is deze voor en wat is de juiste stand?

Geplaatst: 07.07.2013 - 14:18
door lint
Lijkt mij de instelling van verlichting aan in combinatie met contact aan, of de andere stand voor handmatige bediening van de verlichting.
Ik weet niet welke stand overeenkomt met de letters op de schakelaar maar dat is wel uit te proberen.
Geplaatst: 07.07.2013 - 23:13
door Msuidgeest
Aan de voorzijde van de schakelaar zit een klein spleetje waar je een platte schroevendraaier in kunt steken. Hiermee kun je kiezen of je de autoverlichting altijd aan wilt hebben of alleen via 0 - I - II. Er is een derde keus en die is afhankelijk van het land waar de auto voor gemaakt is: elk land heeft min of meer net iets andere regels voor het voeren van verlichting.
Dat schuifje wordt dus bedient door de schroevendraaier die je gebruikt.
Geplaatst: 08.07.2013 - 20:35
door Miro1904
Dat schuifje wordt dus bedient door de schroevendraaier die je gebruikt.
.. en dat was dus net het antwoord waar ik naar op zoek was! (Had ik achteraf ook zelf kunnen ontdekken..)
Allen bedankt,
Gert