Pagina 1 van 1
Volvo kinderstoelen
Geplaatst: 29.12.2013 - 10:34
door Rutger
Mijn vrouw wilt graag weten of de Volvo kinderstoeltjes voldoen. Graag willen we ervaringen van gebruikers van deze stoel. Mijn zoon is in februari 3 jaar, en we moeten inmiddels over naar een nieuw type stoel. Uiteraard willen we het zo veilig als het maar kan.
Mijn zoon weegt bijna 14 kilo. Het zal dus nummer twee of drie moeten zijn.
Welke is dus getest, welke is goed, makkelijk etc.

Geplaatst: 29.12.2013 - 10:43
door pjdamen
Geplaatst: 29.12.2013 - 16:26
door lancer
Ik heb ze allemaal gehad en ze zijn allemaal goed. De 2e is een hele veilige, goed harnas. Montage met de gordel in voorwaartse richting is wat lastig. Volgens mij had ik voor de voorstoel zelfs een (inmiddels verboden) gordelverlenger nodig. Een isofix stoel is dan wellicht handiger.
Ik heb nu de 3e. Ook een prima stoel. Rugleuning is eenvoudig te verwijderen en de hoezen zijn makkelijk los te halen voor de was.
Geplaatst: 30.12.2013 - 13:53
door gold
Wij hebben ook de meest rechtse en die bevalt goed (volvo heeft ook trappelbescherming om de achterkant van je voorstoelen te beschermen)
Geplaatst: 14.01.2014 - 19:29
door PGV90
Ik kan voor iets grotere kids de Volvo 'family line' helemaal aanraden.
Ingebouwde zitverhogers in de achterzittingen.
Kids (tot 12 jaar) zitten een stuk hoger er erg comfortabel.
Gemakkelijk in te schuiven als er een volwassene plaatsneemt.
Geplaatst: 14.01.2014 - 19:40
door mightyspawn
Oh is dat iets apart, dacht dat t standaard was tegenwoordig. Die V70 van ons heeft t ook. En die komt uit de crash line :d. Is een schade auto haha.
Geplaatst: 14.01.2014 - 19:53
door PGV90
Nee, moet je echt erbij bestellen;
en gek genoeg zie je deze niet eens echt veel - en dat voor een familie auto....
