Pagina 1 van 1

Aanloopgeluid Volvo V50 2.0 D / 2004

Geplaatst: 17.02.2014 - 11:28
door catr
Hoi allemaal,
De laatste tijd heeft mijn Volvo V50 last van een aanloopgeluid (hoog geluid). Het vervelende is alleen dat het niet constant is, dus niet zo 1,2,3 een diagnose te stellen. <_< Het lijkt van rechtsachter te komen. Het is bij variabele snelheden, dus op snelweg en soms in bebouwde kom. Verbruik lijkt toe te nemen als er iets aanloopt. Als je op het rempedaal duwt is het geluid even weg en soms blijft het gedurende de rit weg, maar meestal komt het (gelijk) weer terug. Als ik de koppeling induw gaat het geluid gewoon door. Iemand een idee wat dit kan zijn? Iets met een remonderdeel oid?
Bedankt alvast 8-)

Re: Aanloopgeluid Volvo V50 2.0 D / 2004

Geplaatst: 23.02.2014 - 16:25
door wannes
Gdm misschien een steentje tussen remschijf en stofkap ff wiel demonteren.Ik had dit probleem lv eerst dacht ik dat de remblokken versleten waren en aanliepen succes.

Re: Aanloopgeluid Volvo V50 2.0 D / 2004

Geplaatst: 24.02.2014 - 08:40
door Rutger
Zet je wagen eens op een krik per wiel. Dan kan je je wielen ronddraaien met de hand. Dan kan je wellicht precies achterhalen waar het geluid vandaan komt. Vervolgens wiel er af halen en dieper zoeken. En als andere optie...rij even naar de dealer en laat hen kijken / luisteren.