Pagina 1 van 1

Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 26.02.2014 - 09:47
door alexandretti
Beste forumleden,

Ik zat gisteren eens rond te snuffelen op het internet en kwam deze tegen: 14-JD-TL

http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/volv ... ousPage=lr

nu heb ik altijd al een zwak gehad voor de blue ocean racers....ik ben gewoon aan t mijmeren.

Kent iemand deze V70 toevallig, en de dealer?

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 26.02.2014 - 15:48
door mightyspawn
Ik vind het een behoorlijke prijs al zeg ik t zelf. Zit laatste tijd ook naar een zelfde type te kijken, maar denk dat ik toch maar eentje uit Zweden ga importeren. Nu moet ik voor 2002 nog 650 euro BPM betalen, maar denk dat ik nog paar jaar wacht. Daar kom je ze tegen voor 3000 euro en lagere km standen en meestal in nieuwstaat.

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 26.02.2014 - 17:53
door JosW
Tja, op zich een mooie auto. De prijs is inderdaad aan de hoge kant. Zonder inruil moet daar zeker 1000 euro af. Maar wat mij betreft zou het een gok zijn om deze auto te kopen. Dit vanwege de kilometerstand in combinatie met het feit dat het een automaat is.

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 26.02.2014 - 20:21
door alexandretti
mightyspawn schreef: Ik vind het een behoorlijke prijs al zeg ik t zelf. Zit laatste tijd ook naar een zelfde type te kijken, maar denk dat ik toch maar eentje uit Zweden ga importeren. Nu moet ik voor 2002 nog 650 euro BPM betalen, maar denk dat ik nog paar jaar wacht. Daar kom je ze tegen voor 3000 euro en lagere km standen en meestal in nieuwstaat.
Heeft iemand ervaring met het invoeren uit Zweden? Mijn automaat heeft 229 op de teller staan maar loopt als een zonnetje dus daar schrik ik niet zo snel van.
Maar de prijs is inderdaad aan de hoge kant en het liefst heb ik er een met alle opties , tot stoelverwarming achter :D

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 26.02.2014 - 21:58
door Doeke Dobma
Ken hem niet, kan ook niet veel zeggen over de prijs, maar wàt een mooie auto zeg! Achterspoiler, xenon, elektrisch verstelbaar dynamic-interieur, zonne-rollo's... een erg mooie OR.

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 28.02.2014 - 13:48
door v70r2004
Dit heb ik nog voor je gevonden:

Historie:
Aantal Eigenaren tot nu toe: 2
Datum eerste toelating NL: 22 februari 2002
APK verloopdatum: 03 dec 2013
Import auto: Nee
Huidige Eigenaar:
Type Eigenaar: Particulier
Eigenaar van: 06 mei 2006
Dagen Eigenaar: 2856
Eigenaar tot: heden

Eigenaar 1:
Type Eigenaar: Lease
Eigenaar van: 22 februari 2002
Dagen Eigenaar: 1534
Eigenaar tot: 06 mei 2006

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 28.02.2014 - 13:52
door alexandretti
Dank je !

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 02.03.2014 - 15:43
door R.Bijl
hou bij dit bouwjaar ook rekening met het gevoelige awd!

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 06.03.2014 - 21:40
door bartv70
Naam klopt, locatie niet meer..stay alert,stay alive
https://forum.www.trosradar.nl/viewtopic.php?t=71643
Een garage die alleen een 06- nummer heeft laat ik per definitie links en rechts liggen

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 06.03.2014 - 23:01
door Rippie V70
Naam klopt, locatie niet meer..stay alert,stay alive
https://forum.www.trosradar.nl/viewtopic.php?t=71643
Een garage die alleen een 06- nummer heeft laat ik per definitie links en rechts liggen
Die van Thiel auto's in jouw link Bart, is gevestigd in mijn dorp. Wij lopen daar met een boog omheen zo groot als de draaicircel van mijn V70. Geen idee of ze gelinkt zijn aan die in Helmond.

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 11.03.2014 - 02:03
door Little feat
HOY HOY

Deze van Thiel is gevestigd in Stiphout, bij Helmond, zit er al jaren, minimaal vanaf 2008 toen ik een proefrit maakte bmet mijn huidige 850 van Volvoservice Martens, nu in Aarle-Rixtel, tpen nog on Stiphout.
Ik zou Tijs Martens ff bellen en hem vragen of het een betrouwbare dealer is. Tijs kennende krijg je gewoon een eerljk antwoord en niet een antwoord dat hem meer business op kan leveren :lol:

Of topic: jaaaaaaaaaa, mooie OR en jaaaaaa, watch de oudere Haldexkoppeling ( naar wat ik begrepen hebt kun je die wel testen on hoeverre hij t nog doet).

Heel veel succes met de afwegingen en keep us informed ;-)

Grtz LF

Re: Wie kent deze rakker ( v70 Cross Country 2.4)?

Geplaatst: 12.03.2014 - 17:03
door Frank71
Wil toch graag even wat kwijt over Van Thiel Classic Cars uit Helmond.
http://www.vanthielclassiccars.nl/ Deze dus.

Heb bij Van Thiel in Helmond wel eens een Volvo S60 D5 gekocht. Alles is keurig afgehandeld en probleemloos verlopen.
Had na 3 weken een klein rammeltje in de deur en heb hem hierover gebeld. Kon direct langs komen en het werd meteen ter plekke verholpen. Bleek een los schroefje te zijn wat lag te rammelen.

Heb nog een tijd met deze man staan praten en hij vertelde toen al dat hij helaas te maken had/heeft met een naamgenoot in deze branche welke de zaken absoluut niet netjes deed. Helaas heb je kaf en koren. Van Thiel Helmond heeft ook nog een V70 aan een vriend van mij geleverd, en ook dat is geheel probleemloos verlopen. Duidelijk in zijn communiceren en afspraak is afspraak. Wat mij betreft is Van Thiel Helmond een betrouwbare dealer, gaat een probleem niet uit de weg en doet op de juiste manier zijn zaken.