Pagina 1 van 1

Effecten grotere Intercooler

Geplaatst: 22.03.2014 - 20:16
door ronin1
Wil eerdaags een grotere intercooler (40mm) monteren en vraag mij derhalve af wat voor verschil dit in werkelijkheid gaat opleveren kwa rijbeleving.

Zijn er hier mensen met een dergelijke upgrade zo ja dan verneem ik graag hoe dit rijd in tegenstelling tot een standaard intercooler.

mvg Ronin

Re: Effecten grotere Intercooler

Geplaatst: 24.03.2014 - 19:31
door Bas1982
Ik heb met de volvo alleen met grotere IC gereden, maar ervoor een gechipte astra coupe turbo gehad met originele IC en na een goed sprintje liep de inlaat temp. al zo hoog op dat het vermogen erg inzakte. Met grotere IC blijft je inlaat temp gewoon veel lager, vooral als de buiten temp. wat oploopt en de ontsteking veel minder wordt terug gezet en dus behoud van vermogen. Ik heb geen turbogat nu ik een grotere IC heb die toch een +/- 50% groter is dan origineel.