Pagina 1 van 1

Banden overgenomen

Geplaatst: 02.07.2014 - 09:35
door kazV70tdi
Hoi,

Ik heb 2 prima banden gekregen van een maat van me (profiel en leeftijd dik in orde), omdat hij zn v70classic heeft verruild voor eentje uit 2004. Ik heb dus nog wel 15 inch wielen..

Ik heb ze opgehaald, maar thuis zag ik dat ze waarschijnlijk staand opgeslagen zijn geweest dus zag ik een vlak stuk/knik/deuk op het loopvlak. Nu vraag ik me af of dit een probleem is. Als ik de banden monteer en ze op druk zet, wordt dat dan weer 'weggeduwd' door de druk van de band en het gewicht van de auto? Of krijg ik daar waarschijnlijk gedoe mee in de zin van trilling of gebonk?

Ik heb ze nu op de zijkant liggen en kijk ff of dat vlakke stukje er nog uit trekt..

tips anyone?

Alvast bedankt! Casper

Re: Banden overgenomen

Geplaatst: 02.07.2014 - 10:14
door ericvd
Ik zou ze monteren en er gewoon mee gaan rijden, dan merk je het vanzelf.. Ik denk dat je na een paar honderd km er niks meer van merkt..

Re: Banden overgenomen

Geplaatst: 02.07.2014 - 10:20
door Walter
geen twee topics openen met dezelfde vraag aub. Slotje!