Met Pijn in Mijn Hart
Geplaatst: 16.08.2014 - 18:42
>>>>
Welkom op Volvo-Forum.nl - Het forum voor alle Volvoliefhebbers
https://www.volvo-forum.nl/
het zit namelijk zo dat er een auto van zaak erbij komt en ik heb besloten om die met bijtelling te gaan nemen.V70/2.4D/2003 schreef: Bij het horen van een prijs ....... Ga je huilen. Maar waarom mijn waarde, waarom?
En al zeker als je niet verteld wat voor een uitvoering, motor, kleur etc..lint schreef: Zonder foto's is het altijd lastig een auto te verkopen.
Via het kenteken heb je dat zo gegoogled en dan heb je gelijk alle infoNielsPHEV schreef:En al zeker als je niet verteld wat voor een uitvoering, motor, kleur etc..lint schreef: Zonder foto's is het altijd lastig een auto te verkopen.
Ja dat is waar en als je broer bij een Volvo dealer werkt kan je ook de onderhoudshistorie heel makkelijk nakijken. Ik ben geen auto verkoper maar ik zou overwegen het de potentiele koper iets makkelijker te maken en ze te verleiden... er is veel aanbodwilliam1973 schreef:Via het kenteken heb je dat zo gegoogled en dan heb je gelijk alle infoNielsPHEV schreef:En al zeker als je niet verteld wat voor een uitvoering, motor, kleur etc..lint schreef: Zonder foto's is het altijd lastig een auto te verkopen.
foto's zijn beschikbaar ze staan onder een linkje in het eerste bericht
Kanone waar herken ik dat van...........william1973 schreef:het zit namelijk zo dat er een auto van zaak erbij komt en ik heb besloten om die met bijtelling te gaan nemen.V70/2.4D/2003 schreef: Bij het horen van een prijs ....... Ga je huilen. Maar waarom mijn waarde, waarom?
en drie auto,s voor de deur en aangezien het parkeren hier toch al problematisch is moeten we keuzes gaan maken.
Als we nog een garage hadden dan had ik hem geschorst. maar we hebben geen andere optie als verkopen.
ook al zal de prijs vrij laag zijn Ik moet het er maar mee doen