Pagina 1 van 1

Autoradio unit vervangen V50 2007

Geplaatst: 05.10.2014 - 11:38
door vincentflik
Hoi allemaal,

zoals jullie hebben kunnen lezen in topic: http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php?t=64511
heeft mijn dochtertje de CD-speler een beetje gesloopt :)

Geen man overboord, want ik heb de AUX-ingang nog tot mijn beschikking om mijn telefoon muziek af te laten spelen, maar toch wil ik afentoe een CD-tje kunnen draaien.

Nu heb ik voor een paar tientjes een 2e hands radio-unit op de kop weten te tikken via Marktplaats, maar ik loop tegen wat problemen aan bij het inbouwen.

Althans, het inbouwen en aansluiten gaat prima. Er komt zelfs geluid uit (FM radio gedurende 10 seconden), maar daarna gaat de radio uit.
Weet iemand of nu toevallig pech heb, en een defecte radio-unit heb gekocht? Of dat er misschien iets gedaan moet worden met de software van de auto?

Graag jullie advies!

Re: Autoradio unit vervangen V50 2007

Geplaatst: 05.10.2014 - 11:40
door lint
Is de gebruikte radio een Volvo radio? Zo te lezen moet er softwarematig iets worden aangepast.

Re: Autoradio unit vervangen V50 2007

Geplaatst: 08.10.2014 - 18:25
door BuggyRene
Radio aan laten melden door de Volvo dealer, dit is een van de beveiligingen van het MOST systeem.

René

Re: Autoradio unit vervangen V50 2007

Geplaatst: 11.10.2014 - 22:25
door vincentflik
BuggyRene schreef: Radio aan laten melden door de Volvo dealer, dit is een van de beveiligingen van het MOST systeem.

René
Dank voor de tip!

Een vraag je die wellicht ook kunt beantwoorden:

Kan ik (om de kosten bij de dealer a EUR 87,50 uit te sparen) de CD-loader uit de gekochte niet-in-mijn-auto-werkende-unit ook probleemloos overzetten in mijn huidige unit (die het wel doet, maar dus een defecte CD-loader heeft) ?
Of gaat dat bij voorbaat niet werken?

Re: Autoradio unit vervangen V50 2007

Geplaatst: 26.10.2014 - 18:06
door rev
Beveiliging gaat in de radio zelf zitten, dus een onderdeel ervan overzetten mag volgens mij geen problemen geven.