Pagina 1 van 1

Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 15:45
door Lowdown
Dag,

Ik wil graag een actieve brodit houder plaatsen op het ventilatierooster boven de middenconsole. Daarvoor moet ik ergens 12v vandaag halen. Iemand tips?

Tx,

René

Re: Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 18:48
door snorremans
Lowdown schreef: Dag,

Ik wil graag een actieve brodit houder plaatsen op het ventilatierooster boven de middenconsole. Daarvoor moet ik ergens 12v vandaag halen. Iemand tips?

Tx,

René
In wat voor een auto ? lelijk eend, renault, opel, ford ??

Re: Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 19:28
door VolvoTech
Vast een Volvo! Maar welke...

Re: Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 21:08
door Lowdown
V70 uit 2009! Excuus.

Re: Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 21:10
door VolvoTech
Brodit clip
Houder
Draad -> naar beneden, direct naar achter je zwevende console
Spanning (geschakeld) van de radio unit.

Re: Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 21:31
door Lowdown
Hoe maak je die console open?

Heb al een proclip voor over het rooster besteld en een actieve houder...

Re: Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 21:33
door VolvoTech
Nou is het punt (sorry!) dat als je dat moet vragen... je er wellicht beter niet aan begint.
(het is niet de eenvoudigste center console om te verwijderen!)

zoek eens op accessoires.volvocars.com naar manuals hiervoor!

Re: Brodit

Geplaatst: 08.10.2014 - 22:58
door Lowdown
Denk dat het me wel lukt. Ik ben geen expert, maar heb al versnellingsbakken losgehad, kleppen gesteld, remmen gereviseerd etc. Dus kan inmiddels wel iets. Had me er alleen nog niet in verdiept en dacht dat er wel een mooie how-to zou zijn of zo. Kan op de genoemde link niks vinden.

Misschien deze:

Moet ik alleen nog even zoeken waar ik de prik van de radio kan aftappen.

Re: Brodit

Geplaatst: 11.10.2014 - 11:35
door Lowdown
Weet iemand misschien welke kleur draadjes ik moet hebben?

Re: Brodit

Geplaatst: 11.10.2014 - 12:57
door jpwg001
Heb je voldoende spanning om je telefoon te laden? Mijn Parrot levert te weinig om mijn iPhone 5s te laden.

Re: Brodit

Geplaatst: 13.10.2014 - 08:12
door Lowdown
Nou. Ben er wel even mee bezig geweest en zaterdag de lader terug gestuurd. Tenzij ik iets enorm mis, is dat ding gewoon defect. Met een spanningzoeker kon ik achter op de radio gewoon spanning vinden (ik dacht zwart-wit), maar als ik de lader eraan maakte gebeurde er niks. Heb niet gemeten of het wel 12v was, maar daarna heb ik de draadjes nog even tegen de polen van mijn motoraccu gehouden en weer niks. Als ik hem met een kabel aan de USB ingang hang, gaat het prima. Maar even wachten tot ze een andere sturen (of deze maken).

Re: Brodit

Geplaatst: 13.10.2014 - 09:30
door jpwg001
Wat voor telefoon heb je? Heb je hem ook getest op de sigarettenaanstekeraansluiting met een usbplug?

Re: Brodit

Geplaatst: 13.10.2014 - 09:45
door Lowdown
Iphone 6 plus. Nee, wel op de USB aansluiting met een USB kabel en dat werkt.

Re: Brodit

Geplaatst: 26.10.2014 - 12:56
door Lowdown
Uiteindelijk maar via de middenconsole doorgetrokken naar de USB-aansluiting in het vakje in de middenarmsteun. Betere oplossing ook nog, want kan nu ook muziek afspelen van de telefoon (geen audio streaming...)