Pagina 1 van 1
snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Geplaatst: 11.01.2015 - 12:54
door Helspie
Nu lees ik in sommige testen dat het stuurgevoel van de XC60 soms vaag/wollig is. Iemand ervaring met de optie van de snelheidsafhankelijke/variabele stuurbekrachtiging??
Is een relatief goedkope optie, maar doet ze ook veel?
Re: snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Geplaatst: 11.01.2015 - 13:09
door lint
Ik heb geen XC60 ervaringen maar heb de optie snelheidsafhankelijke/variabele stuurbekrachtiging op een XC70 gehad. Ik was niet onder de indruk van het verschil tussen de diverse standen. Het kan zijn dat het bij een XC60 wel merkbaar is.
Re: snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Geplaatst: 11.01.2015 - 19:55
door BLACK DIESEL
De optie snelheidsafhankelijke/variabele stuurbekrachtiging zit in mijn XC60, ik merk niets van een vaag/wollig stuur gevoel.
Ik weet niet hoe het stuurgevoel is zonder deze optie.
Re: snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Geplaatst: 11.01.2015 - 20:05
door Zwartjes
Ik heb voorheen met een XC 60 gereden met deze optie en vond de auto wat (te) licht sturen ondanks de drie aparte standen (altijd 2e stand gebruikt).
Sinds een week een nieuwe XC 60 (D4, Geartronic, uitvoering OR) in gebruik zonder deze optie en dit bevalt prima (iets zwaarder sturen maar komt ook door 18", waarbij mijn eerdere XC 60 op 17" stond).
Re: snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Geplaatst: 12.01.2015 - 05:46
door BlackcurrantV70
Ik had het in mijn XC60 en nu niet meer in de XC70 en mis het wel, ik vond het vooral op de snelweg beter, had de indruk dat ik meer feedback had en meer gevoel dan zinder deze optie.
Ik zou het zeker terug willen.