Pagina 1 van 1

Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 21.01.2015 - 12:19
door egmond
Heeft er iemand tips betreffende het demonteren van de kachel ventilator in het dashboard kastje? Momenteel een irritant piepend geluid

Re: Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 21.01.2015 - 17:55
door lint
Welkom.
Heb je iets meer gegevens over de auto waar de kachel ventilator uit moet.

Re: Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 21.01.2015 - 19:26
door Gerald de Groot
Even de zoek functie gebruiken, er staat een uitleg inclusief foto's ergens. Heb hem pas nog gezien, ik had er ook last van namelijk.

Re: Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 21.01.2015 - 19:37
door Johan s60
In de voeten ruimte vd passagiers zijde, afdekplaat weghalen, dan zie je motor al zitten (rechts), een paar schroeven los en een stekker en je hebt hem in de hand.

Re: Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 27.01.2015 - 11:26
door egmond
Goeiedag, bedankt voor de tips zover. Prettig om te ervaren dat dit forum snel werkt!
Johan s60, top foto! Ik ga direct aan de slag.
Het betreft een XC70 Ocean race uit 2005 trouwens

Re: Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 27.01.2015 - 21:49
door HansEindhovenV70
De ellende is alleen....dat je bijna niet bij de voorste schroefjes kunt... je kunt de vloerbekleding zoveel mogelijk weghalen en dan met een haakse overbrenging gaat het net lukken. Je moet jezelf wel in vreselijke bochten wringen om het te zien en om erbij te kunnen.

Re: Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 27.01.2015 - 22:40
door Gerald de Groot
Ik had het dashboardkastje ook eerst uitgebouwd, geeft net wat meer ruimte. En een schroevendraaier met zo'n flexibel stuk er tussen, daar lukt het ook redelijk mee.

Re: Kachel ventilator verwijderen?

Geplaatst: 31.01.2015 - 16:55
door Goliath
Foto's en ervaringen worden altijd gewaardeerd, natuurlijk...