Pagina 1 van 1

Extra luxe XC90 in Sjanghai

Geplaatst: 22.01.2015 - 19:15
door Ben
UIt: Autoweek

Het succes van de afgeladen XC90 First Edition smaakt bij Volvo naar meer. Het merk bereidt voor de autoshow van Sjanghai een extra luxe versie van de auto voor.


What Car meldt dat Volvo overweegt de zevenzitsconfiguratie van de reguliere XC90 in de extra chique versie te verruilen voor slechts vier zitplaatsen. Achterin zouden dan twee individuele zitplaatsen komen met massagefunctie, elektrische verstelmogelijkheden en een zee aan beenruimte.

Verdere details ontbreken nog, maar wel is duidelijk dat Volvo deze versie beduidend hoger wil prijzen dan de standaard-XC90's. Door de weelderige aankleding denkt het Zweedse merk een beduidend groter deel van de markt te kunnen afdekken.

Het succes van de luxe First Edition van de XC90 lijkt het Volvo-management gelijk te geven. De 1.927 eerste exemplaren waren binnen 47 uur uitverkocht. In Nederland vonden in no-time vijftig exemplaren een eigenaar, ondanks een prijskaartje van 102.995 euro.

De autoshow in Sjanghai vindt plaats in april.

Re: Extra luxe XC90 in Sjanghai

Geplaatst: 22.01.2015 - 20:03
door dbosker
maar goed dat ik nog geen XC90 besteld heb :D

Re: Extra luxe XC90 in Sjanghai

Geplaatst: 22.01.2015 - 21:16
door Msuidgeest
Ook uit de Autoweek: dan moeten er wel 6 cilinders geleverd worden.

Re: Extra luxe XC90 in Sjanghai

Geplaatst: 23.01.2015 - 19:45
door evert65
tja... wordt het zo geen hoerensloep?
liever een werkpaard dan een luxe paard