Pagina 1 van 1
Binnenspiegelprobleem
Geplaatst: 03.02.2015 - 13:24
door johan191
Mijn binnenspiegel heeft kuren gekregen. De donkere gloed zakt langzamerhand verder naar beneden. Ik zit nu naar een 2 kleurenspiegel te kijken, daar word ik niet echt blij van.
Anti verblindingsoptie werkt dus niet meer.
iemand enig idee wat er aan de hand is met 't spiegeltje van mijn V70
En ook niet onbelangrijk. Hoe los ik dit op. Heeft er nog iemand een spiegel liggen ?
Zal bij de dealer nieuw wel weer de hoofdprijs zijn neem ik aan.
Het is puur het spiegelglas. is dit eenvoudig te vervangen ?
Ik lees het wel weer, alvast bedankt voor de antwoorden.
groeten,
Johan
Re: Binnenspiegelprobleem
Geplaatst: 03.02.2015 - 15:26
door HansEindhovenV70
Het beste is om op de sloop een goede gebruikte te halen. En dan het glas overzetten op je bestaande spiegel. Je kunt namelijk niet zomaar de gehele spiegel omzetten omdat hier elektronica inzit die aan de auto is gekoppeld.... en dan werkt het dus niet meer. Als je even zoekt op het forum vind je er wel meer over. Er zijn al enkele mensen die dit succesvol gedaan hebben.
Re: Binnenspiegelprobleem
Geplaatst: 03.02.2015 - 15:50
door kevinwalter
En na een jaar is hij kapot. Tenminste, dat had ik. Vervangen door een ander exemplaar en na een jaar weer een lek. Je mist hem wel...
Re: Binnenspiegelprobleem
Geplaatst: 14.02.2015 - 11:17
door zwimmiz
In mijn C70 98 precies hetzelfde probleem. In de zomer is het wel te doen, maar de afgelopen winter ben ik me toch echt gaan storen aan het niet meer dimmen. Met name omdat de auto vrij laag is en dus extra vaak verstralers van SUVs opvangt.
Als ik tegen een zacht prijsje nog een tweedehands of nieuwe kan krijgen, ga ik hem wsl wel vervangen. Maar ondertussen neig ik meer naar een vervangend exemplaar met ingebouwde dashcam.
De prijs daarvan is in ieder geval stukken lager dan een nieuwe vervanger en heeft ook meteen een dashcam ingebouwd.
Alleen heb ik er nog geen gevonden die ook automatisch dimmen... Gelukkig beginnen de dagen weer te lengen en kunnen we het probleem weer 6 maanden vooruit schuiven

Re: Binnenspiegelprobleem
Geplaatst: 14.02.2015 - 15:28
door kevinwalter
Geen idee hoe het zit met je C70 maar bij ons zit ook electronica voor je alarm er in. Zo maar even vervangen door een 3rdparty exemplaar zit er niet bij helaas.
Re: Binnenspiegelprobleem
Geplaatst: 16.02.2015 - 23:26
door Hans_D
Een nieuwe kost tegen de 500 euro Hoest!
Spiegelglas overzetten ging bij mij een maand goed... Nu maar weer eens een waging pogen tot glastransplantatie