Pagina 1 van 1

GROM AUDIO module

Geplaatst: 28.04.2015 - 21:25
door marent102
Iemand enige ervaring met een GROM AUDIO BT3 module? Ik heb er 1 geinstalleerd in mijn C70 met sc-901 radio. Audio gaat prima vanaf iphone6 maar telefonie is moeizaam.

Re: GROM AUDIO module

Geplaatst: 28.04.2015 - 21:35
door VolvoTech
Probleem met in melbus apparatuur geintegreerde telefonie oplossingen zijn legio.
Belangrijksten zijn;
1- andere audio requirements noodzakelijk bij gebruik telefoon (vraagt om andere bitrates/compressie etc)
2- je bent gedwongen telkens naar de cd source te verkassen alvorens je een gesprek op gang kunt brengen
3- microfoon wordt vaak op bezuinigd. Dunne draadjes met veel invloeden van buiten af, kunnen het gesprek ernstig storen.
4- de unit moet in staat zijn tussen 2 protocollen te switchen (A2DP en Handsfree). Dat gaat gewoon bij sommige software ontwikkelaars niet goed.


Oplossingen die je kunt uitvoeren;
1- zorg dat de draad van de microfoon RECHTS om naar boven loopt (links loopt er bizar veel bedrading en zitten veel modules waar je niet langs wil met je draadje)
2- zorg dat de microfoon midden boven wordt gemonteerd (dus NIET op de stijl), ookal heb je een dakraam, nog steeds midden boven monteren
3- kijk of er in je telefoon instellingen zijn te maken voor audio van telefoongesprekken over Bluetooth, zet deze waar mogelijk op 0 (default).
4- als er een foam kapje over de mic zit, verwijder die eens en controleer hoe dan het gesprek klinkt
5- maak instellingen op je radio zodanig dat een telefoongesprek goed doorkomt, maar daarna de instellingen op je telefoon zo (equalizer) dat de muziek via Bluetooth streaming ook nog ok klinkt.
6- kijk of je je iPhone 6 kunt laten afspelen via USB of Aux, zodat er geen Bluetooth switch gemaakt hoeft te worden.

Re: GROM AUDIO module

Geplaatst: 20.05.2015 - 20:54
door emiel23
Ik heb niet de beste ervaringen met grom, ik moet wel zeggen dat dat niet in een volvo maar in een bwm was.
Ik heb nu een mmmi systeem van Volvotech en dat werkt echt heel goed samen met parrot

Re: GROM AUDIO module

Geplaatst: 27.07.2015 - 19:39
door pscho-realm
emiel23 schreef: Ik heb niet de beste ervaringen met grom, ik moet wel zeggen dat dat niet in een volvo maar in een bwm was.
Ik heb nu een mmmi systeem van Volvotech en dat werkt echt heel goed samen met parrot


Kun je hier wat meer over vertellen? Werkt een iphone 6 ook via kabel?

Re: GROM AUDIO module

Geplaatst: 29.07.2015 - 12:05
door VolvoTech
Bij de iMIV wel. Andere apparatuur alleen via bluetooth.