Pagina 1 van 1

T5 S60 van kattengespin naar modderschuit

Geplaatst: 22.06.2015 - 15:37
door LtStone
Hoi Allemaal,

Sinds gisteren bij een stoplicht ging mijn supersmoothe T5 van kattengespin naar gebonk en gedraai van een modderschuit. Gelukkig was ik niet ver van huis en ben op kousenvoetjes naar huis "gekropen".

Ik kan woensdag bij de dealert terecht, maar wilde in de tussentijd ook even vragen of er ideeën en/of suggesties zijn wat dit kan veroorzaken. Lijkt wel te draaien op 4 of minder cilinders, ETM, bougies, timing helemaal uit het lood? Dat soort.

Alle info is meer dan welkom, thanx!

Re: T5 S60 van kattengespin naar modderschuit

Geplaatst: 22.06.2015 - 16:06
door volvo-s40
Bobine naar zijn grootje
Kabel ervan.

Motor loopt nooit zomaar van zijn timing

Re: T5 S60 van kattengespin naar modderschuit

Geplaatst: 01.07.2015 - 20:03
door GRUNNS60
en? uitlezen met vida zou ook hebben moeten duiden wat t is . maar klinkt idd als een van de bobines of een bougie. oftwele een van de cylinders doet niet meer mee. en dan hopen we verder op niks ergers.

Re: T5 S60 van kattengespin naar modderschuit

Geplaatst: 01.07.2015 - 22:17
door kevinwalter
Even uitlezen, inderdaad. Bij mij was het de nokkenas reset klep. Links boven op de motor.

Re: T5 S60 van kattengespin naar modderschuit

Geplaatst: 11.12.2015 - 19:58
door LtStone
Ik was ff op vakantie :)

Hij liep inderdaad maar op 4 cilinders ipv 5; bobine stuk, om niet om de twee weken terug te moeten voor de overige vier heb ik ze direct laten vervangen.

Loopt weer lekker.....