Pagina 1 van 1

Re: radio

Geplaatst: 13.07.2015 - 19:09
door Ploeff
Ik heb kort geleden een S80 automaat uit 1999 voor weinig gekocht. Ik weet nog niet hoelang ik hiermee kan rijden. 'n Globale check was positief, maar veel communicatie-problemen met de boordcomputers. Daar gaan we na de vacantie naar kijken, voor de APK 17sep2015.
Ik wil van-alles zelf doen - dat "zèlf doen" hebben kleine kinderen nu eenmaal - maar sommige dingen zitten hier anders dan bij mijn vorige Volvo's (laatstelijk V70 Diesel uit 2001). Ik zal dit Forum-onderdeel dus wat vaker bezoeken met mijn vragen, maar voor nu even vier korte vragen:

1 Zijn er in de (naaste of wijdere) omgeving van Den Haag auto-démontagebedrijven die voor de sloop enkele S80's hebben staan?
Ik zoek o.a. de glaasjes van de kofferbak-binnenverlichting, de mistlamp LV en ev. de lederen handrem-hoes - versleten, ziet er niet uit. En ev. een trekhaak - als die niet te duur is.
Die glaasjes uit de kofferbak zien er bijna zo uit als de kentekenplaatverlichting maar de maat is iets anders.
Ook zou ik graag een NL gebruikersshandleiding van de S80 '99 hebben - het hoesje voor al die dingen zit er wel in maar de boekjes zijn de ervan van de vorige eigenaar kwijt. Internet is lastig!

2 Hoe démonteer ik de autoradio HU 601? Ik wil de Parrot hands-free-set - uit de oude V70 gered - hierin overzetten.

3 Vooruitlopend op mijn eigen boekje: Hoe bedien ik de mistlampen? En het alarm?

4 Waar vind ik de electrische schema's en ev. wat inbouw- en -demontage-aanwizingen. Geen uitgebreid werkplaatshandboek, s.v.p.

Ik heb op internet een handleiding van MY 06 gevonden in 't NL en een slechte copie van de MY 99. Maar die vragen kon ik geen antwoord op vinden.

Hopelijk op dit Forum alvast wat antwoorden, waarvoor alvast dank.

Re: radio

Geplaatst: 13.07.2015 - 20:43
door VolvoTech
@1 : google. zoek op volvo user manual s80

@2 : http://www.volvotech.eu/imiv-le-plus-frontmount
(tabje handleidingen)

@3 : alarm gaat op actief als je de auto op slot doet. (mis er alarm in zit natuurlijk en het niet kapot is) Mistlampen zitten links onder de lichtschakelaar.

@4 : google.

Snel een CFE er in !

Re: Ploeff's S80; wat vragen

Geplaatst: 14.07.2015 - 08:15
door Walter
MODS EDIT: ik heb je vragen even een eigen topic gegeven. Welkom op ons forum

Re: Ploeff's S80; wat vragen

Geplaatst: 14.07.2015 - 08:56
door M@rcel

Re: Ploeff's S80; wat vragen

Geplaatst: 14.07.2015 - 21:03
door Maurits@Parts4Swedes
@3 zet een raam open. Sluit de auto af met de afstandbediening. Open vanuit het raam de motorkap. Als je geen sirene hoort, zit er geen alarm in of het is defect.

Re: Ploeff's S80; wat vragen

Geplaatst: 18.07.2015 - 20:58
door streetie
De handremhoes is niet van leer origineel. Echter er is wel een leder exemplaar te krijgen op ebay . heb dit zelf ook gedaan en dit ziet er veel mooier uit als het originele exemplaar.
http://www.ebay.com/itm/FITS-VOLVO-S80- ... 38&vxp=mtr

is redelijk eenvoudig zelf over te zetten. Kun je gelijk ook een hoes voor de versnellingspook meenemen.

boekjes zijn te downloaden bij volvo. even googlen.