Pagina 1 van 1

S60 antenne in achterbumper ?

Geplaatst: 08.08.2015 - 23:44
door Fabian
Tijdens het opruimen van oude kabels in de kofferbak zag ik voor het eerst (in 7,5 jaar O-)) de antenneversterker achterin onder/achter de verlichting aan de rechter kant.

Ik gok dat er iets niet klopt. Er ontbreekt een stekkertje, maar er gaat wel een zwart draadje in het gat. Is het mogelijk om de antenneaansluiting vanuit de bumper naar achter te duwen zodat ik de stekker terug kan trekken zonder dat de hele bumper er af hoeft ?

Afbeelding

Re: S60 antenne in achterbumper ?

Geplaatst: 08.08.2015 - 23:46
door haasje
Ik vermoed dat aan de andere kant van dat kabeltje de connector zit die in de antenne moet.

Re: S60 antenne in achterbumper ?

Geplaatst: 08.08.2015 - 23:53
door VolvoTech
Bumper denk ik een x teruggeplaatst met stekker aan de buitenkant...
Toch even los, stekker is wat fors, te fors om er langs te krijgen zo denk ik...

Re: S60 antenne in achterbumper ?

Geplaatst: 08.08.2015 - 23:55
door Fabian
haasje schreef: Ik vermoed dat aan de andere kant van dat kabeltje de connector zit die in de antenne moet.
Ja, om dat stekkertje terug te vissen moet de connector naar achteren zodat er ruimte komt om 'm door het gat terug te halen.

Als daarvoor de bumper er af moet, dan laat ik het liever over aan de dealert (die 'm waarschijnlijk ook vergeten is na herstellen van een parkeersensor :D )